Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Rooftop Run

Hodnocení:
8,9
(63 193 hlasů)
Vývojář:
Mad Hook
Uvolněno:
duben 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Rooftop Run je parkourová hra, ve které budete navigovat městskými krajinami s bleskurychlými reflexy.

Jak hrát Rooftop Run

Připravte se na adrenalinem nabitý svět "Rooftop Run", kde se chopíte vedení neohrožené postavy, která se pohybuje městskou džunglí pouze s agilitou a nervy. Vaše mise? Skákat z jedné křehké střechy na druhou s graciózností zkušeného freestyle běžce, a to vše za udržování zuřivé rychlosti.

Tato hra plná adrenalinu testuje každý skok, kotoul a skluz s ohledem na dovednosti a přesnost. S ohromující 3D grafikou, která vás pohltí do akce s bijícím srdcem. Každá úroveň hry přináší nové překážky, kterým čelit. Od epických skoků, které se vzdouvají gravitě, po srdcervoucí útěky před neúprosnými pronásledovateli, každý okamžik je zkouškou reflexů a odvahy.

Rooftop Run byla původně spuštěna v červnu 2020 pro iOS, následovaná vydáním pro Android v září téhož roku. Hra nabízí intuitivní ovládání, které vás staví do čela každého pohybu. Držte levé tlačítko myši pro ovládání pohybu kamery a získáte tak přehled o vašem okolí a plánujte svůj další odvážný skok.

Datum vydání

  • Červen 2020 (iOS)
  • Září 2020 (Android)
  • Duben 2024 (WebGL)

Platformy

  • Webový prohlížeč (počítač i mobil)
  • Android
  • iOS

Více her jako tato

Pokud se vám tato hra líbí, máte na výběr z mnoha podobných příležitostných her. Vyzkoušejte svou přesnost s Eggy Car, nostalgicky se vracejte ke hře Atari Breakout nebo zdolávejte hory s Getting Over It.

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama