Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Racing in City

Hodnocení:
8,4
(149 191 hlasů)
Vývojář:
Hammurabi
Uvolněno:
říjen 2023
Naposledy aktualizováno:
listopad 2023
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Závody ve městě je závodní hra, ve které se vyhýbáte dopravě a plníte úkoly. Projíždějte městským provozem na různých tratích a přitom se posaďte s výhledem zpoza volantu. Účastněte se dlouhé a slavné řidičské kariéry. Získejte body a vyměňte si je za auta a vylepšení.

Jak hrát

Začněte svoji kariéru

Je čas nastartovat motor vaší kariéry a vyrazit na dlouhou řadu výzev, které ji defiují. Režim kariéry vás zavede na cestu do nových lokací a větších výzev, které vyzkouší vaše dovednosti za volantem a časem vás za to odmění.

Vyhýbejte se dopravě

Vaše možnost vydělávat peníze je neomezená. Spusťte hru s jednosměrnou nebo obousměrnou dopravou a jezděte tak dlouho, jak dokážete. Podstupujte riskantní sázky, jako je jízda blízko ostatních aut a závodění ve velké rychlosti po špatné straně silnice, abyste získali bonusové body. Za vydělané peníze si můžete koupit nové silnice, po kterých budete jezdit.

Nakupujte a vylepšujte auta

Máte na výběr z široké škály úprav pro vaše vozy. Nejenže si můžete vylepšit motor a všechny interní součástky auta, ale také můžete přidat spoiler, brzdové třmeny a další kosmetické prvky, které vašemu autu dodají úžasný vzhled.

Podobné hry

CrazyGames nabízí obrovský výběr závodních her. Pokud hledáte něco na pokračování po závodech ve městě, můžete zkusit další populární závodní hry, jako je například Pan Racer nebo Noční městské závody.

Datum vydání

  • Květen 2016 (Android)
  • Červenec 2016 (iOS)
  • Říjen 2023 (WebGL)

Vývojář:

Tuto hru vyvinula společnost Hammurabi.

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Naposledy aktualizováno

23. 11. 2023

Ovládání

K ovládání auta použijte klávesy WASD nebo šipky.

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama