Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Moto X3M 6: Spooky Land

Hodnocení:
9,2
(307 396 hlasů)
Vývojář:
MadPuffers
Uvolněno:
říjen 2019
Naposledy aktualizováno:
listopad 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Moto X3M 6: Spooky Land je šestý díl závodní hry Moto X3M s temným motivem. Projíždějte na motocyklu tratě inspirované Halloweenum plné překážek a příležitostí kaskadérských kousků. Projíždějte zkoušky co nejrychleji, abyste získali více bodů! Přihlaste se do svého účtu na CrazyGames, abyste mohli uložit svoji hru a pokračovat na jiném zařízení.

Jak hrát Moto X3M 6: Spooky Land

Cílem hry Moto X3M 6: Spooky Land je dosáhnout cílové čáry v co nejkratším čase. Čím rychleji dosáhnete cíle, tím více hvězdiček získáte za danou úroveň. Avšak pokaždé, když zemřete, ztrácíte dragocenné sekundy, takže jezte co nejrychleji. Získanými hvězdičkami si můžete koupit nové motocykly a jezdce, například čarodějnici na mopedu nebo dýni na motorce z kostí!

Úrovně hry

Hra je stoprocentně v temné Halloweenské tématice, s děsivým nočním pozadím, bodci z kostí a jedovatě zelenou překážkou! Chytré pasti a design tratí vyžadují rychlé reakce, abyste správně kontrolovali svůj kaskadérský motocykl a vyhnuli se smrtelným překvapením.

Každá úroveň obsahuje kreativní nové designy tratí, které budete chtít vyzkoušet. Postupem hry se objevují nástrahy a výzvy, které jsou stále složitější. Celkem je zde 22 tratí, které můžete opakovaně hrát, abyste porovnali své časy a dosáhli nového rekordu.

Řada Moto X3M

V sérii Moto X3M je celkem šest her, ale hry 2 a 3 již nejsou k dispozici. Další díly série Moto X3M naleznete zde:

Hledáte další závodní hry? Na CrazyGames naleznete mnoho dalších her na motorky a řízení s bláznivými překážkami a designy tratí! Doporučujeme vyzkoušet hry jako Drift Hunters a Drift Boss.

Datum vydání

Říjen 2019

Vývojář:

Hru Moto X3M Spooky Land a sérii Moto X3M vyvinula společnost MadPuffers.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

23. 11. 2023

Ovládání

  • W nebo šipka nahoru pro zrychlení
  • A/D nebo levá/pravá šipka pro naklonění

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama