Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mini Royale: Nations

Hodnocení:
9,0
(287 311 hlasů)
Vývojář:
Faraway
Uvolněno:
listopad 2021
Naposledy aktualizováno:
říjen 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Stránky Wiki:

Mini Royale: Nations je bezplatná FPS hra a sociální strategická hra pro prohlížeč. Hlavní střílečková hra je založena na strategii ovládání země s hlubokým důrazem na klany, aliance a sociální mechanismy.

Potřebujete pomoc? Kontaktujte nás na emailu [email protected]

Připojte se k našemu Discord serveru: https://discord.gg/faraway

Jak hrát

Herní režimy

V Mini Royale jsou k dispozici 3 herní režimy: Týmový Deathmatch, Chyť vlajku a Volný pro všechny. Zapojte se do 2-3 minutových zápasů s dalšími 9 hráči, abyste získávali XP, postupovali na vyšší úrovně, dokončovali úkoly a získávali body Battle Pass pro odemykání skinů hrdinů a zbraní. Hráči mohou hrát na veřejných serverech nebo v soukromých místnostech. Chcete hrát s přítelem? Vytvořte skupinu a hrajte s až 2 dalšími hráči ve stejném týmu.

Battle Pass

Mini Royale nabízí nový Battle Pass každou sezónu. Hráči mohou získávat body Battle Pass tím, že hrají zápasy, plní úkoly a vyhrávají klanové války. Získávání bodů Battle Pass odemyká úrovně Battle Pass a ceny, jako jsou skořápky, $BUTTER a skiny. Body Battle Pass jsou někdy udělovány jako ceny za komunitní události pořádané na našem Discord serveru!

Prémiové a kořistní skiny

V Mini Royale jsou k dispozici 2 typy skinů: Prémiové a Kořistní skiny. Kořistní skiny se získávají skrze Battle Pass, úkoly a klanové války. Prémiové skiny jsou buď shazovány hráčům nebo vytvořeny pomocí Fúze v Laboratoři. Vlastnictví prémiových skinů odemyká Prémiový Battle Pass a poskytuje vlastníkům významné výhody pro Battle Pass.

Mini Royale je ekonomicky otevřená hra, což znamená, že hráči mohou volně nakupovat a prodávat skiny. Nejnovější kolekce můžete prohlédnout a nějaké skiny si pořídit zde: https://magiceden.io/creators/miniroyale

Úkoly

Mini Royale nabízí denní, sezónní, speciální a brutální úkoly. Splnění těchto úkolů odemyká kořistní skiny.

Klanové války

Klany jsou důležitou součástí Mini Royale: Nations. Každý týden se koná klanová válka, ve které členové klanů musí spolupracovat na speciálních misích, aby dosáhli umístění na Stupňovaném žebříčku klanových válek. Klany získávají úžasné ceny, jako jsou body Battle Pass, skořápky, $BUTTER a ceny ve stylu kořisti, jako jsou skin hrdinů a skin zbraní.

Fúze

V Laboratoři lze spojovat kůže a odemykat tak vzácné hrdiny a zbraně. Fúzí je možné odemykat jak prémiové, tak kořistní skiny. Recepty na fúzi jsou uvolňovány vlnami a zahrnují předměty všech úrovní vzácnosti: Neobvyklé, vzácné, epické a legendární.

Podobné hry

Pokud hledáte další střílečky pro více hráčů, můžete zkusit hry Shell Shockers (zde) nebo Krunker.io (zde).

Připojte se k naší komunitě

Mini Royale: Nations je vyvíjena společně s hráči. Úzce spolupracujeme s naší komunitou, abychom přinášeli důležité aktualizace a vylepšení přesně podle vašich přání. Připojte se k našemu Discord serveru, kde najdete patch notes, budete moci chatovat s naším týmem vývojářů, poslouchat týdenní aktualizační hovory, hrát hry s našimi moderátory, zúčastnit se soutěží a rozdávání cen, stát se beta testerem a potkat další hráče stejně jako vy.

Také nás můžete sledovat na Twitteru!

Datum vydání

Aktualizováno v říjnu 2021 na hru Mini Royale: Nations

Vývojář

Hra Mini Royale: Nations je vyvíjena společností Faraway.

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

06. 10. 2023

Ovládání

  • WASD = pohyb
  • Myš = míření
  • Levý klik = výstřel
  • Pravý klik = zamíření
  • Mezerník = výskok
  • Všechno ovládání si můžete přizpůsobit v nastavení

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama