Logo CrazyGames.cz
249 477
hodnocení
8,9
Vyvinul  Blue Wizard Digital

Merc Zone je online multiplayerová FPS hra od společnosti Blue Wizard Digital. Najděte si svou oblíbenou zbraň a bojujte v různých herních režimech a mapách. Tato stylová střílečka v obleku a kravatě nabízí rychlou akci a elegantní 3D estetiku, díky které budete chtít hrát dál!

Jak hrát

Najděte hru

Do bitvy se můžete vrhnout přímo z domovské obrazovky stisknutím tlačítka "play now". Pokud si chcete zahrát vlastní hru a vybrat požadovaný režim a mapu, můžete si vytvořit vlastní zápas nebo se připojit ke hře na serveru, který je vám nejblíže. K dispozici jsou tři typy her: Free for All, Last Merc Standing a Team.

Vyberte si svou třídu

V Merc Zone si můžete vybrat z pěti tříd. Každý bojovník má jedinečnou výbavu zbraní. Třídy jsou Brock (útočná), Cochese (stealth), Crazy Ed (střelec), Bingo (odstřelovač) a Ogre (drsoň).

Zahájení bitvy

Ať už se cítíte jako ostrostřelec, nebo se chcete vyřádit s minigunem, teď je váš čas na soupeře. Merc Zone je rychlá střílečka, takže se budete chtít neustále pohybovat a využívat granáty (G) a přikrčení/posunovací manévr (shift/C). Zůstaňte ve střehu!

Další podobné hry

Projděte si naše střílečky pro řadu stříleček z pohledu první a třetí osoby. Další populární FPS tituly které vyžadují rychlé myšlení, reflexy a míření, patří. Krunker.io a Forward Assault.

Vlastnosti

  • Rychlá akce FPS, která oceňuje taktiku a dovednosti
  • Pět různých tříd postav s unikátními zbraněmi
  • Vysoký výkon snímkové frekvence díky exkluzivní technologii
  • Pravidelné přidávání nových map a tříd a další budou přibývat.

Datum vydání

Červenec 2020

Vývojář

Merc Zone vytvořila společnost Blue Wizard Digital, která stojí za velkými hrami, jako je např. Shell Shockers a Bullet Town.

Platforma

Webový prohlížeč

Ovládání

WASD pro pohyb

E/posouvání myši pro přepínání zbraní

Mezerník pro skok

F pro interakci

R pro opětovné nabíjení

G pro házení granátů

C/Shift pro přikrčení

Levé tlačítko myši pro střelbu

Pravé tlačítko myši nebo X pro zamíření

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama