Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Chess Online Multiplayer

Hodnocení:
8,4
(47 590 hlasů)
Uvolněno:
listopad 2022
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Chess Online Multiplayer je bezplatná šachová hra, kterou můžete hrát online s kamarádem nebo proti soupeři s umělou inteligencí. Vydělávejte zlaťáky na nákup nových stylových šachovnic a figurek!

Jak hrát

Trénujte proti umělé inteligenci

Hra proti umělé inteligenci je skvělý způsob, jak zdokonalit své šachové dovednosti. Porazit AI není příliš snadné ani obtížné, i když pokud jste zkušený šachista, bude pro vás porážka botů hračkou, protože dělají spoustu špatných rozhodnutí.

Pokud zjistíte, že vás AI obchází, doporučujeme přečíst si šachového průvodce, kde se dozvíte více.

Hrajte s přáteli

Vyšachujte své přátele a ukažte jim, kdo má v této duševní hře věků vyšší intelekt. Můžete také vyzvat náhodné soupeře online a zjistit, jak si vedete v porovnání s hráči z celého světa.

Vyšperkujte si šachovnici

Profesionální šachista, jako jste vy, bude chtít extravagantně stylizovanou šachovou soupravu, která bude odpovídat jeho dovednostem. K tomu slouží obchod. Zde můžete rozhazovat své vydělané peníze a nakupovat různé tematické figurky, šachovnice, kurzory a další.

Další podobné hry

Chess Online Multiplayer jsou jednou z našich mnoha šachových her. Pokud máte rádi šachy, zkuste něco jiného, například Chessformer, logickou hru založenou na šachových figurkách. Uno Online je také jednou z našich oblíbených a zábavných her, které si můžete zahrát s přáteli.

Datum vydání

Listopad 2022

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání

Přetáhněte šachovou figurku levým tlačítkem myši.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama