Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Gun Mayhem 2

Hodnocení:
8,5
(82 037 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Gun Mayhem 2 je akční 2D plošinovka střílečka. Bojujte v chaotických bitvách plných zbraní a výbušnin. Ve hře jsou různé herní režimy, které můžete prozkoumat a postupovat v nich.

Jak hrát

Přizpůsobte si svou postavu

Svoji postavu si můžete přizpůsobit pomocí různých vzhledů. Změňte její barvu, vousy a celkový outfit, abyste vypadali jako nejcoolovější střelec v aréně. Důležitější je však výběr jedinečného benefitu, který si můžete vzít do hry a přinést vám výhodu.

Zajeďte své protivníky do vzduchu

Cílem hry je podobný jako u her jako Super Smash Flash. Vyhodíte své protivníky z plošiny a ujistíte se, že se nemohou vrátit skokem zpět. Když vy nebo váš protivník spadnete dolů, ztratíte život. Můžete sbírat různé zbraně z beden a další power-upy, které se objevují na mapě.

Vyberte si herní režim

Můžete projít herním režimem kampaně a odemknout řadu unikátních levelů nebo vytvořit vlastní hru s vlastními kritérii a spoustou jedinečných map. Ve vlastních hrách si můžete zahrát až s 3 kamarády lokálně a nastavit si různá pravidla, aby to byla paráda.

Můžete také vyzkoušet výzvy, ve kterých si můžete zdokonalit své dovednosti s pistolí a získat hvězdičkové hodnocení za svůj výkon. Vskočte do chaotických bitev v této klasické hře a rozpoutajte větší zmatek než kdy předtím! Pokud chcete méně zmatku, mrkněte se na originální hru Gun Mayhem.

Vlastnosti

  • Různé druhy zbraní a příslušenství
  • Přizpůsobitelné postavy s jedinečnými výhodami
  • Herní režim výzev ke zkušenostem s pistolovou střelbou
  • Hrajte buď sami nebo s až 3 dalšími hráči na jednom zařízení

Datum vydání

Srpen 2012

Vývojář

Gun Mayhem 2 byla vyvinuta Kevinem Gameem.

Platforma

  • Webový prohlížeč

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama