Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Grandfather Road Chase: Shooter

Hodnocení:
8,7
(20 428 hlasů)
Vývojář:
Square Dino
Uvolněno:
červen 2024
Naposledy aktualizováno:
červenec 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Realistická střílečka Grandfather Road Chase je adrenalinová střílečka, která vás vyzývá, abyste unikli neúprosným pronásledováním pomocí různých zbraní získaných během hry.

Jak hrát Grandfather Road Chase Realistic Shooter

Sedíte na zádi otevřeného náklaďáku s zkušeným řidičem, který jede co nejrychleji, abyste se vyhnuli nepřátelské palbě podél dlouhých úseků otevřené silnice. Není kam se skrýt; máte jen odvahu a svůj zaměřovač. Tato střílečka z první osoby nabízí realistickou grafiku během honičky s vámi jako cílem.

Hru hrajete očima střelce a v různých úrovních je vaším úkolem sestřelit všechna auta, která vás pronásledují. Podaří se vám sestřelit auta získávající na vás nebo zůstanete nečinní, zatímco míří vaší směrem?

Jaké jsou mé zbraně?

Možná máte slabé auto, ale na zbrojnici není nouze. Můžete používat AK47, miniguny, plamenomety a mnoho dalších k sestřelení nepřátel, ale tento úplný arzenál získáte až postupně. Je vydobyt prostřednictvím odměn, které jsou měnou pro nákup nových zbraní.

Dokončete více než 50 unikátních úrovní, odemkněte biomy a lokace a porazte všechny bosse, abyste zažili ultimátní silniční šílenství!

Tip

Pokud nebudete mířit a střílet, pravděpodobně zůstanete v bezpečí, protože palba protivníka se snadno vyhne. Klíčem k zábavě při hře je vylepšení zbraní, jakmile si na jejich upgrade vyděláte dost. Přepínání mezi zbraněmi přidává do hry vrstvu složitosti a vzrušení.

Další hry jako

Zkontrolujte naší kategorii stříleček pro podobné hry a populární tituly jako Left 4 Dead. Můžete si také oblíbit populární FPS Io hru Deadshot.

Datum vydání

Červen 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

02. 7. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama