Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Goodgame Big Farm

Hodnocení:
8,6
(39 254 hlasů)
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Stránky Wiki:

Goodgame Big Farm je zábavná farmářská správcovská hra. Spravujte svůj ranč a staňte se úspěšným farmářem! Expandujte a vylepšujte a dosáhněte tak pokroku. Pěstujte plodiny a chovejte dobytek za peníze, které použijete na další rozšíření vaší farmy.

Goodgame Big Farm

Žijte sen o mírumilovném životě na venkově. Začněte od nuly a vybudujte si farmu, udělejte ji hezkou a buďte oblíbeným místem pro chov čerstvých hospodářských zvířat a plodin.

Zemědělství je zábavné a terapeutické, ale pravděpodobně budete toužit po větším pokroku. Proto můžete o úroveň výš vylepšovat pokročilejší upgrady budov a svou malou farmičku postupně v průběhu času převést na vyladěné farmářské impérium. Postupujte, zvyšujte úroveň a připojte se ke komunitě, abyste zůstali aktivní.

Pokud milujete budovatelské hry, které vám umožňují spravovat a rozvíjet farmu v uvolněném tempu, Goodgame Big Farm je vynikající bezplatná farmářská hra, která může být hrou, kterou hledáte.

Zemědělské zboží

Zemědělské zboží zajišťuje, že budete udržovat konzistentní peněžní tok, který pak můžete použít k upgradu své farmy. Vše, co máte v přebytku, lze prodat.

Můžete chovat kuřata, krávy a prasata a poté prodávat následující produkty po celém světě. Realistické výrobní cykly znamenají, že musíte čekat různě dlouho v závislosti na zboží, které vyrábíte, ale nemusíte jen sedět a čekat. Můžete například pracovat na rozvoji své farmy, zatímco budete čekat na vejce, a poté je použít k výrobě lahodných koláčů!

Budovy

V Goodgame Big Farm je k dispozici více než 45 budov a úrovní vylepšení, které můžete své farmě poskytnout a použít k jejímu rozšíření. Každá úroveň vylepšuje úroveň budovy a znamená růst vaší farmy! Některé budovy zahrnují větrné mlýny, kurníky a silo. Kromě toho můžete vydělané peníze použít na vytváření krásných dekorací, jako jsou fontány a rostliny kolem vaší farmy.

Společenství

Připojte se k událostem, které vám umožní stavět na vzdálených ostrovech, nebo se připojte k misím a soutěžte s ostatními farmáři. Goodgame představuje prosperující komunitu více než 35 milionů hráčů po celém světě. Můžete komunikovat a spolupracovat s ostatními farmáři a diskutovat o týdenních aktualizacích nového obsahu!

Funkce

  • Pokročilé funkce správy farmy
  • Pěstujte širokou škálu plodin a semen
  • Chovejte dobytek a prodávat přebytečné zboží na trhu
  • Rozšiřte svou farmu rozšiřováním půdy a řadou vylepšení
  • Vytvořte hospodářské budovy a postavte dekorace

Vývojář

Goodgame Studios je vývojářem Goodgame Big Farm. Tento vývojový tým vytvořil řadu online her, jako např Legends of Honor a Goodgame Empire.

Ovládání

  • Levé tlačítko myši pro interakci s objekty a položkami v menu
Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama