Zombie hry

Bojujte se zombiemi a vyhněte se tomu, abyste se jimi sami stali! U nás je na výběr spousta akčních zombie her. Pomocí filtrů můžete seřadit podle nejlepších, nejhranějších a nejnovějších.

Stovky zombie her zdarma

Uvolněte svou posedlost zombie apokalypsou

Apokalypsa zombie. Jedno z nejčastěji používaných témat ve videohrách a filmech. Často vyvolaná rychle se šířící infekční chorobou, kterou nelze zvládnout. Věrohodnost takového scénáře je jedním z důvodů, proč jsou zombie hry na webu tak oblíbené. Existují stovky bezplatných zombie her, které vám pomohou prožít tento děsivý scénář v reálném čase.

Hrajte nejlepší zombie hry online

Přežít proti hordám zombie může být zábavná výzva. Někdy ale máte chuť zombie prostě jen pomalou jízdou autem pěkně srazit. Podívejte se na Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls! kde se můžete právě takhle vyřádit.

Klasické hry o přežití obsahují sílící vlny zombíků, které prověří vaši schopnost zachovat chladnou hlavu pod tlakem. Infected Days je vynikající, akcí nabitá hra využívající tento formát. Podívejte se taky na Stickman: Legacy Zombie War!

Dalším vzrušujícím způsobem, jak prožít scénář apokalypsy, je hrát online s přáteli. Podívejte se na Zombies Royale nebo Zombie Hunters Online a užijete si pořádný chaos při zabíjení zombíků shora dolů.

Ať už hledáte jakoukoli hru o zombie apokalypse, najdete ji zde. Projděte si naši kolekci, kde najdete mnoho dalších špičkových titulů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Zombie hry?

 1. Horde Killer: You vs 100
 2. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 3. Paper Minecraft
 4. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 5. 12 MiniBattles
 6. Zombies Shooter: Part 2
 7. Zombie Arena
 8. Stickman: Legacy of Zombie War
 9. Pixel Shooter
 10. Clone2048

Jaké jsou nejlepší Zombie hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. 12 MiniBattles
 2. Dead Zed
 3. Zombies Can't Jump 2
 4. Infected Days
 5. Defeat the Monster

Co jsou Zombie hry?

Zombie hry jsou podžánrem hororových her se zombiemi. Obvykle musíte přežít proti hordám těchto hladových oživených mrtvol, abyste se nestali jedním z nich. Často je zde prvek přežití, ale najdete zde multiplayer, singleplayer, 2D plošinovky a mnoho dalších her se zombiemi.


Shromáždili jsme 203 nejlepších bezplatných online zombie hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové zombie hry jako a nejlepší zombie hry jako Horde Killer: You vs 100, Zombs Royale (ZombsRoyale.io), a Paper Minecraft.
Ukázat více