Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Zombie hry

Bojujte se zombiemi a vyhněte se tomu, abyste se jimi sami stali! U nás je na výběr spousta akčních zombie her. Pomocí filtrů můžete seřadit podle nejlepších, nejhranějších a nejnovějších.

Stovky zombie her zdarma

Uvolněte svou posedlost zombie apokalypsou

Apokalypsa zombie. Jedno z nejčastěji používaných témat ve videohrách a filmech. Často vyvolaná rychle se šířící infekční chorobou, kterou nelze zvládnout. Věrohodnost takového scénáře je jedním z důvodů, proč jsou zombie hry na webu tak oblíbené. Existují stovky bezplatných zombie her, které vám pomohou prožít tento děsivý scénář v reálném čase.

Hrajte nejlepší zombie hry online

Přežít proti hordám zombie může být zábavná výzva. Někdy ale máte chuť zombie prostě jen pomalou jízdou autem pěkně srazit. Podívejte se na Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls! kde se můžete právě takhle vyřádit.

Klasické hry o přežití obsahují sílící vlny zombíků, které prověří vaši schopnost zachovat chladnou hlavu pod tlakem. Infected Days je vynikající, akcí nabitá hra využívající tento formát. Podívejte se taky na Stickman: Legacy Zombie War!

Dalším vzrušujícím způsobem, jak prožít scénář apokalypsy, je hrát online s přáteli. Podívejte se na Zombies Royale nebo Zombie Hunters Online a užijete si pořádný chaos při zabíjení zombíků shora dolů.

Ať už hledáte jakoukoli hru o zombie apokalypse, najdete ji zde. Projděte si naši kolekci, kde najdete mnoho dalších špičkových titulů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Zombie hry?

 1. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 2. Mini Royale: Nations
 3. Noob: Zombie Prison Escape
 4. 12 MiniBattles
 5. Bad Egg
 6. SandStrike.io
 7. Zombie Hunter
 8. Stickman Zombie vs Stickman Hero
 9. Endurance: A Top-Down Sci-Fi Shooter
 10. Pixel Shooter

Jaké jsou nejlepší Zombie hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Zombie Hunters Online
 2. Tanks vs Zombies: Tank Battle
 3. 12 MiniBattles
 4. Bad Egg
 5. Noob: Zombie Prison Escape

Nejpodceňovanější Zombie hry hry

 1. Left 4 Dead
 2. The Island
 3. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 4. Paper Minecraft

Co jsou Zombie hry?

Zombie hry jsou podžánrem hororových her se zombiemi. Obvykle musíte přežít proti hordám těchto hladových oživených mrtvol, abyste se nestali jedním z nich. Často je zde prvek přežití, ale najdete zde multiplayer, singleplayer, 2D plošinovky a mnoho dalších her se zombiemi.


Zahrajte si nejlepší online Zombie hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls! a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více