Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Crazy Descent

Hodnocení:
8,7
(56 052 hlasů)
Vývojář:
AM
Uvolněno:
květen 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Crazy Descent je závodní hra, která vás vyzve k závodění se soupeři vysoko na obloze. Vyřaďte své konkurenty z trati, vyhýbejte se překážkám, jako jsou obrovské kuželky, a buďte první, kdo překročí cílovou čáru. Jeďte co nejrychleji, ale dávejte si pozor na točící se bodce, okraje útesů, soupeře a čas. A také se budete chtít dostat před své soupeře! Žádná malá výzva.

Jak hrát Crazy Descent

Crazy Descent je simulovaná fantasy závodní dráha v nebi. Když se příliš přiblížíte k okraji, dostanete závrať, nebo ještě hůře, budete se muset začít znovu. Hra obsahuje vestavěné bariéry, takže pád není vaším největším starostí.

Vaší největší starostí jsou překážky, jako jsou obří pinbaly, rotující bodce a další. Zůstaňte ostražití a držte se trati a předveďte lepší výkon než vaši soupeři.

Čím více aut zničíte na cestě k cíli, tím více bodů získáte. Body vám umožní získat přístup ke novým a vzrušujícím mapám, které musíte dobyt, každá s vlastním souborem výzev a překážek.

Tipy

Vyhněte se pokusům o efektní skoky. Cílem hry je jet rovně. Za předvádění efektů nezískáte žádné dodatečné body.

Datum vydání

Květen 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Nemůžete dostat dostatek toho adrenalinového vzrušení z hlasitého motoru? Najděte si podobné hry v naší kategorii závodních her nebo si vyberte z populárních titulů, jako je Moto X3M, Drift Hunters nebo Drift Boss a připravte se na vzrušení ze jízdy.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama