Logo CrazyGames.cz

Color Galaxy

12 683
hodnocení
8,9
Developed by  Superinstant

Color Galaxy je nenáročná hra .io, ve které kreslíte barvy a rozšiřujete své území v jedné z mnoha zábavných bojových arén. Odemykejte si nová auta, barvy a vzory pomocí svých zlaťáků a plňte různé úkoly a sbírejte denní odměny!

Vlastnosti

Pěstujte svou barevnou galaxii

Objíždějte a vraťte se zpět a budujte své území po jednotlivých barevných skvrnách. Najděte si svůj osobitý styl přizpůsobením barev. Použijte jedinečnou strategii budování základny a vybudujte velké a krásné barvy, které ovládnou svět.

Překvapte ostatní hráče

Pokud se hráč nachází mimo své území s nespojenou linií, můžete jeho linii prorazit a zničit ho! Projděte smyčkou přes území ostatních hráčů a vezměte si ho za své.

Přizpůsobte si svou postavu

Nakupte si nová parádní vozidla, se kterými můžete vyrazit do arény. Přizpůsobte si náplně a označte si své území barevnými a vzorovanými styly. V obchodě si také můžete koupit samolepky, předměty pro události a další jedinečné zboží.

Plnění denních úkolů

Sbírejte zlato z každého zápasu a plňte denní úkoly, abyste získali nové odměny. S každým dnem, kdy se vrátíte ke hře Color Galay, jste o krok blíž k velké výhře.

Podívejte se na další nejlepší hry IO jako Snake.io a Smash Carts pro více zábavy ve hře pro více hráčů.

Datum vydání

Říjen 2022

Vývojář

Color Galaxy vyvinulo studio Superinstant.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

08. 11. 2022

Ovládání

Přetažením levého tlačítka myši přesunete auto.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama