Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Click Click Clicker

Hodnocení:
9,0
(37 666 hlasů)
Vývojář:
Blacktabb Games
Uvolněno:
únor 2024
Naposledy aktualizováno:
březen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Click Click Clicker je idle klikací hra, kde vyděláváte peníze klikáním na tlačítko na obrazovce. Odemkněte různá tlačítka, styly ukazatelů, témata a hudbu. Vylepšujte své příjmy a ukazatele, abyste se rychle zbohatli!

Jak hrát

Klikněte na tlačítko

Hra Click Click Clicker se drží žánru ocákových her a spoléhá na zmáčknutí jednoho tlačítka za druhým. Stačí klikat na tlačítko, vylepšovat své schopnosti a dostat nová lesklá tlačítka za vaši tvrdou práci.

Vylepšujte své schopnosti

Jak už je u mnoha jiných klikacích her zvykem, začínáte s jedním skromným kliknutím. S každým kliknutím generujete hotovost, kterou můžete utrácet za vylepšení. Mezi tato vylepšení patří zvýšení pasivní schopnosti vydělávat peníze, peněžní částky, kterou získáte za každé kliknutí, nebo počet ukazatelů, které máte.

Přizpůsobte vzhled

V hře Click Click Clicker jde především o získávání nových lesklých věcí s minimálním úsilím. Všechno v této hře můžete přizpůsobit: pozadí, hudbu, ukazatel a tlačítka. Ale musíte si pro odemčení dát práci! Klikejte dál nebo se spolehněte na vaše nečinné příjmy, dokud tam nedojdete.

Podobné hry

Až si v Click Click Clickeru vyděláte bohatství, podívejte se na další klikací hry naší kolekce. Máme jich stovky. Dvě neuvěřitelně populární volby tohoto žánru jsou Doge Miner 2 a Idle Breakout. Mrkněte na ně!

Datum vydání

Únor 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

21. 3. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama