Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Block Champ

Hodnocení:
8,5
(8 364 hlasů)
Vývojář:
Arkadium
Uvolněno:
září 2020
Naposledy aktualizováno:
září 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Block Champ je hra ve stylu Tetrisu 10x10 s několika jedinečnými zvraty. Vytvářejte vodorovné a svislé řady bloků, abyste je vymazali ze hry a zvýšili své skóre.

Jak hrát Block Champ

Základní pravidla

Block Champ je podobný Tetrisu, ale zároveň se od něj liší. Na začátku si můžete vybrat, zda chcete hrát s vícebarevnými bloky nebo s jednou barvou.

Místo toho, abyste se snažili bloky umísťovat, jak padají, a vytvářeli vodorovné řady, sami je umisťujete kdekoli na herní desku. Řady můžete čistit jak horizontálně, tak vertikálně, podobně jako ve hře 10x10.

Navíc jsou ve hře některé bloky o mnohem větší velikosti než v Tetrisu, takže musíte brát v potaz dostupný prostor. Pokud pro určitý blok není místo, bude šedý, dokud pro něj místo neuděláte.

Jedinečné zvraty

V Block Champu jsou navíc blesky a ledové bloky. Blesky se aktivují, když se dva zarovnají, a nechají se tak řádek vyčistit bez nutnosti zaplnění všech prostor. Ledové bloky pak po vyčištění řádku nahradí čtverec na stejném místě.

Konec hry

Jakmile už nemůžete na herní desku umístit zbývající bloky, hra končí a získáte konečné skóre, které se pokusíte překonat příště.

Další hry podobné této

Po dokončení hry Block Champ vyzkoušejte některé z našich dalších logických her. Další dvě oblíbené hry v této kategorii jsou Emoji Puzzle! a Words of Wonders.

Datum vydání

Duben 2020

Platforma

Webový prohlížeč (stolní počítače a mobily)

Naposledy aktualizováno

27. 9. 2023

Ovládání

Přetažením levého tlačítka myši přesunete kousky.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama