Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Ant Colony: New War

Hodnocení:
8,8
(35 949 hlasů)
Vývojář:
JetGames
Uvolněno:
leden 2023
Naposledy aktualizováno:
květen 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Kolonie mravenců: Nová válka je idle bojová hra, ve které spravujete a rozšiřujete svou mravenčí kolonii. Prozkoumávejte různá území a srazte se s ostatními koloniemi o převahu. Sbírejte suroviny, bojujte s dalšími hráči v PvP a stavte nejúžasnější armádu mravenců.

Jak hrát

Začněte svoji první bitvu

Jak získat převahu jako vůdce mravenčí kolonie? Válka. Začínáte s malou kolonií, ve které vybojujete svou první bitvu z mnoha. Bitvy jsou pasivní, stačí mít pevnou armádu za sebou, než se zapojíte do boje. Za vítězství získáváte suroviny.

Sbírejte suroviny

Rostoucí mravenčí kolonie potřebuje dobře živit. Po první bitvě můžete nakoupit dělníky, kteří sbírají houby, listy a bobule, aby naplnili rostoucí populaci hmyzu. Čím více surovin sesbíráte, tím rychleji můžete rozšířit vojsko supermravenců! Dbejte zejména na sběr surovin, zejména na začátku.

Vzájemné střety s tvory v PvP

Kolonie mravenců: Nová válka nabízí bitvy s jinými mravenčími koloniemi ovládanými hráči z celého světa. Připravte své síly a vydejte se na nájezdy do mraveniště, abyste získali suroviny a mocné jednotky od svých nepřátel. Všechny vaše bitvy ovlivňují vaše celosvětové hodnocení ve skóre. Na žebříčku můžete sledovat nejlepší hráče!

Jiné hry, které by se vám mohly líbit

Po dobití těchto tvorů můžete prozkoumat stovky nejlepších idle her a najít si další, která vás zaujme. V této kategorii jsou dvě velmi populární hry: Doge Miner 2 a Tiny Fishing.

Datum vydání

Leden 2023

Vývojář

Hru Ant Colony: New War vyvinula společnost JetGames.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Naposledy aktualizováno

05. 5. 2023

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama