Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Parkovací hry

Simulujte parkování aut v kterékoli z těchto bezplatných online parkovacích her! Jezděte po parkovištích a úhledně zaparkujte svůj kamion, auto, autobus nebo jiné vozidlo mezi bílé čáry.

Nejlepší parkovací simulátory

Pokud chcete zažít plný 3D zážitek z parkování vašeho auta, existuje mnoho her, které by pro vás byly ideální. Parking Fury 3D vám umožní volně se pohybovat po městě a parkovat na různých místech. Ve hře Garage Parking zase hledáte parkovací místo v opuštěné garáži.

Zaparkovat můžete také velká vozidla, jako jsou nákladní automobily a autobusy - je to trochu větší výzva! Russian Kamaz Truck Driver a Kamaz Truck Driver obě zahrnují řízení nákladních vozidel, plnění misí a jejich parkování v přidělených zónách.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Parkovací hry?

 1. Sort Parking
 2. Truck Driving Simulator Game
 3. Offroad Cargo Transport Truck
 4. Vehicle Masters
 5. Ram Cars
 6. Garage Parking
 7. Parking Fury 3D: Beach City
 8. Drift Parking
 9. Big Euro Truck Driving
 10. Truck Space

Jaké jsou nejlepší Parkovací hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Sort Parking
 2. Truck Space
 3. Park the Taxi 2
 4. Parking Line
 5. Bus Parking 3D

Co jsou Parkovací hry?

Parkovací hry zahrnují parkování vozidel na volných místech. Můžete zaparkovat auta, autobusy - jakékoli vozidlo, které chcete. Mnoho parkovacích her vyžaduje přesné a úhledné parkování v rámci namalovaných čar!


Zahrajte si nejlepší online Parkovací hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Sort Parking a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více