Logo CrazyGames.cz

Parkovací hry

Simulujte parkování aut v kterékoli z těchto bezplatných online parkovacích her! Jezděte po parkovištích a úhledně zaparkujte svůj kamion, auto, autobus nebo jiné vozidlo mezi bílé čáry.

Populární značky

Nejlepší parkovací simulátory

Pokud chcete zažít plný 3D zážitek z parkování vašeho auta, existuje mnoho her, které by pro vás byly ideální. Parking Fury 3D vám umožní volně se pohybovat po městě a parkovat na různých místech. Ve hře Garage Parking zase hledáte parkovací místo v opuštěné garáži.

Zaparkovat můžete také velká vozidla, jako jsou nákladní automobily a autobusy - je to trochu větší výzva! Russian Kamaz Truck Driver a Kamaz Truck Driver obě zahrnují řízení nákladních vozidel, plnění misí a jejich parkování v přidělených zónách.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Parkovací hry?

 1. Parking Jam Escape
 2. Garage Parking
 3. Hexa Parking
 4. Car Parking Pro
 5. Truck Space
 6. Drift Parking
 7. Parking Fury 3D: Beach City 2
 8. Russian Kamaz Truck Driver 2
 9. Russian Driver 3D
 10. Russian Kamaz Truck Driver

Jaké jsou nejlepší Parkovací hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Truck Space
 2. Time to Park
 3. Time to Park 2
 4. OK Parking
 5. Park the Taxi 2

Co jsou Parkovací hry?

Parkovací hry zahrnují parkování vozidel na volných místech. Můžete zaparkovat auta, autobusy - jakékoli vozidlo, které chcete. Mnoho parkovacích her vyžaduje přesné a úhledné parkování v rámci namalovaných čar!


Zahrajte si nejlepší online Parkovací hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Parking Jam Escape a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více