Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Offroad Island

Hodnocení:
9,0
(28 825 hlasů)
Uvolněno:
březen 2024
Naposledy aktualizováno:
duben 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:

Offroad Island is a realistic off-road driving sim featuring trucks, trailers, quads, bikes, and more. Explore three open worlds, collecting coins for stunts and completing trials to earn greater rewards. Are you ready to take your journey off-road?

Jak hrát

Prozkoumejte 3 otevřené mapy

Ve hře Offroad Island můžete prozkoumat tři otevřené mapy. Od kaskadérského Woodlands k hustým lesům MuddyHill - Každá mapa nabízí jedinečný terén a výzvy, takže se ujistěte, že prozkoumáte všechny z nich!

Prohlížejte a kupujte vozidla

Kromě tří vzrušujících světů k prozkoumání se můžete těšit na sbírku skvělých vozidel - od Cherokees po hotrody a Hummers. Můžete řídit tyto úžasné klasiky, ale také si můžete koupit čtyřkolky, SxS, crawlery, motorky a dokonce připojit přívěs ke svému vozidlu. Prohlédněte si premium vozidla a jejich vlastní motory.

Přizpůsobte každý aspekt svého vozidla

Po zakoupení vozidla objevíte rozsáhlé možnosti přizpůsobení. Na straně estetiky můžete upravit téměř každý aspekt karoserie, přidat nová kola a pneumatiky a natřít vozidlo novými barvami. Pokud chcete vylepšit výkon, můžete upravit váhu, výkon motoru a převodovku, a poté doladit každou součástku pomocí menu pro doladění.

Vychutnejte si vynikající realismus

Offroad Island nabízí skvělou grafiku a fyzikální modely. Vaše kola se zakopávají do země a rozstřikují skvrny bláta po vašem autě. Odpružení se dynamicky přizpůsobuje terénu. Různé terény se chovají k vašemu vozidlu odlišně, a tak získáte pocit drsné a realistické jízdy.

Více her jako tato

Až dojdete na konci své cesty na Offroad Island, můžete si vyzkoušet další naše volně přístupné auta hry. Další dvě populární volby jsou Drift Hunters a Smash Karts.

Datum vydání

Březen 2024

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

08. 4. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama