Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Onet Connect Classic

Hodnocení:
8,1
(31 621 hlasů)
Vývojář:
Famobi
Uvolněno:
červen 2019
Naposledy aktualizováno:
srpen 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Onet Connect je klasická spojovací hra podobná mahjongu. Cílem je spojit dva identické obrázky, dokud jich nezbude žádný. Existuje časový limit, takže musíte myslet rychle! Pokud se zaseknete, je tu tlačítko s nápovědou.

Jak hrát

Spojujte dílky

Spojujte roztomilá zvířátka, lahodné bonbóny a šťavnaté ovoce, dokud žádný z nich nezůstane nepřipojený. Onet Connect funguje podobně jako jiné mahjongové hry. Hra obsahuje jednoduchou vizuální reprezentaci, která vysvětluje logiku, jak se dílky propojují. Stisknutím pauzy a kliknutím na otazník získáte jednoduchý vizuální návod k pravidlům.

Vyberte si oblíbené obrázky

Můžete si vybrat ze tří vizuálních režimů. Můžete hrát se zvířátky, bonbóny nebo ovocem. Pravidla v každém režimu jsou stejná - spojte všechny obrázky, než vyprší čas! Pokud v časovém limitu spojíte všechny dílky, postoupíte do další úrovně.

Používejte pomocníky k úspěchu

Když dokončíte úroveň v Onet Connect, získáte přídavné promíchání dílků a body. Můžete použít promíchání k přeskupení obrázků, pokud jste úplně zablokovaní. Tři nápovědy odhalí dva dílky, které zápasují, a můžete použít tři nápovědy zdarma.

Podobné hry

Na CrazyGames najdete spoustu dalších hříček, které si můžete zdarma zahrát. Pokud chcete pokračovat po skončení hry Onet Connect, zkuste také dvě podobné hry - Mahjong Classic a Word Wipe.

Datum vydání

Květen 2017

Vývojář

Famobi

Platforma

Webový prohlížeč (pro stolní počítače i mobilní zařízení)

Naposledy aktualizováno

15. 8. 2023

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama