Stickman World War

103 729
hodnocení
9,2

Stickman World War je 2D strategická hra s akcí nabitou kampaní, která prochází různými tematikami. Tato hra je moderní ekvivalent Stickman Clans díky tomu, že obsahuje moderní zbraně, jednotky a budovy. Můžete bojovat v režimu kampaně nebo také online!

Sledujte kampaň

Je před námi dlouhá řada bitev! Cesta kampaní Stickman World War vás provede celou řadou témat, od apokalypsy po cyberpunk a hvězdné války. Svou základnu musíte bránit před nepřátelskými stickmany vyzbrojenými množstvím zbraní a vojenských vozidel. Když přijde ten správný okamžik, vydejte se za nepřátelské linie a zbořte jejich základnu. Existuje více než 50 jedinečných úkolů, které musíte splnit!

Zvyšte svoji vojenskou sílu

Můžete vylepšovat statistiky své armády a ropných dělníků ve zbrojnici, díky čemuž budou vaše jednotky silnější, lépe chráněné a schopnější v přepravě ropných peněz. Obchod také poskytuje dočasná vylepšení, díky čemuž ropní dělníci generují více peněz nebo posílají kobercové bomby na nepřátelskou půdu.

Přežijte nekonečné vlny nepřátel

Režim přežití prověří vaše strategické plánování a sílu vaší armády. Čím déle zvládnete příval nepřátelských stickmenů, tím více peněz získáte za vylepšení svých jednotek a základny.

Vydejte se bojovat online

Můžete skočit přímo do akce s online multiplayerem a zjistit, jak dobře si vedou vaše strategické dovednosti v bitvách v reálném čase ve srovnání s dalšími živými hráči z celého světa.

Více podobných her

Prohlédněte si naše strategické hry pro další poutavé strategické tituly. Stickman World War se inspiruje hrami jako Age of War a Stick War.

Datum vydání

Květen 2021

Vývojář

Stickman World War vyvinul Sergej Mezhakov. Tento vývojář vydal několik vynikajících her, včetně Stickman Supreme Duelist 2 a Stickman Destruction 3 Heroes.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Návod

Ovládání

Myš

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama