Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Age Of War

Hodnocení:
9,4
(140 362 hlasů)
Uvolněno:
březen 2018
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Age of War je epická obranná strategická hra, ve které bojujete v nepřetržité válce. Neustále vytvářejte jednotky, které budou chránit vaši základnu a ničit nepřátele. Když si vydobíte dostatek zkušeností, vaše civilizace se bude vyvíjet skrze věky, nabízejíc nové technologie, které můžete využít v boji.

Bitva skrze věky

Začínáte v jednoduchých dobách. Doby jeskynních lidí s holí a katapultem na kameny. Každý věk přináší zcela nové jednotky a zbraně, od jeskynních lidí jezdících na dinosaurech až po futuristické vznášející se tanky budoucnosti. 

Abyste úspěšně obstáli ve hře, musíte vytvořit dostatek jednotek a obranných věží, které odpovídají vlnám nepřátel a zároveň se musíte vyvinout natolik silně, abyste dosáhli nepřátelské základny. Pro ochranu svého velitelství můžete postavit věže a vytvořit další místa pro obranné zbraně.

Máte také speciální útok. Artillerie a bohové, kteří shazují kameny, jsou jen některými z nich. Speciální útoky byste měli využívat, když se dostanete do tíživé situace, kdy se na vás řítí mnoho nepřátelských jednotek.

Pět věků

Ve hře Age of War existuje pět úrovní evoluce. Do nového věku se můžete posunout, jakmile získáte dostatek zkušeností likvidací nepřátelských jednotek! Pět úrovní je:

  • Doba kamenná
  • Hradní doba
  • Renesanční doba
  • Moderní doba
  • Budoucí doba

Odkaz na Age of War

Age of War byla původně vydána jako Flash hra od Louissi v roce 2007. Byla jednou z prvních her na obranu základny a pomohla popularizovat tento žánr. Tato hra se určitě osvědčila a dosud je velmi populární. Dnes si můžete zahrát Age of War ve formátu HTML5 zdarma!

Podobné hry

Obranné hry založené na obraně základny byly oblíbené v raných dobách internetových her. Prozkoumejte naši sbírku obranných her a objevte další tituly. Možná vám bude líbit také hra Storm the House 3, která vás zahrne hromadou stickmanů a vy budete muset bránit svůj dům.

Datum vydání

Říjen 2007, aktualizováno 2017

Vývojář

Age of War je hra od Louissi.

FAQ

Potřebuji ke hraní Age of War Flash?

Jedná se o verzi HTML5, takže Flash není vyžadován.

Mohu hrát Age of War na mobilu?

Ano, Age of War si můžete zahrát na mobilním zařízení na CrazyGames.

Mohu si stáhnout Age of War?

Age of War si můžete přidat jako aplikaci do mobilních nebo stolních zařízení, stejně jako všechny naše ostatní hry.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama