Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Stabfish 2

Hodnocení:
8,2
(147 392 hlasů)
Vývojář:
Zytech AI
Uvolněno:
září 2021
Naposledy aktualizováno:
prosinec 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Stabfish 2 je pokračování hry Stabfish.io, která je bojovou arénou pro žraloky. Bojujte s ostatními žraloky v online aréně a probodněte co nejvíce nepřátel. Tento druhý díl obsahuje nové žraloky, schopnosti, kořist a mnoho dalšího.

Jak hrát

Vyberte si svého žraloka

K dispozici jsou tři evoluce žraloků. Vyvíjíte se pokaždé, když zemřete. První tři typy jsou modrý žralok, velký bílý žralok a megalodon. Každý z těchto 3 vývojů lze vylepšovat. Vylepšení žraloci mají lepší schopnosti. Odemknout je můžete dosažením milníkových úspěchů.

Bitva v aréně

Stabfish 2 je především o rychlých bojových dovednostech. Nepřítel vás může probodnout za méně než sekundu. Pohybujte se rychle pomocí posilovače a snažte se rychlostí svých pohybů vylovit větší ryby. Když nepřátelského žraloka probodnete, zůstane přilepený na vašem klu, dokud nenaplavete na stěnu. Tím je odstraníte a vysypete z jejich těl potravu, kterou si můžete doplnit.

Kořist a výroba nového vybavení

Stabfish.IO 2 přichází s kompletním systémem plenění a craftingu. Kořist putuje do vašeho inventárního vaku pod materiály, plány nebo dekorace. Materiály můžete použít k výrobě předmětů nalezených v modrotiscích, které mají různé úrovně vzácnosti.

Vytvořte si žraločí tým

Vytvořte tým a soutěžte v hodinové události "Armaggedon". Každou hodinu máte šanci dostat se na první místo v žebříčku události. Tým můžete vytvořit nebo se k němu připojit kdykoli a pro jakoukoli hru.

Další podobné hry

V kategorii.io je mnoho dalších nových a oblíbených her IO. Podobným titulem jako Stabfish 2 je Hungry Shark Arena od Ubisoftu. Podívejte se na další oblíbené vodní .io hry, jako jsou Ducklings a DuckPark.io.

Datum vydání

září 2021

Vývojář:

Zytech AI vyvinul hru Stabfish2.io pro více hráčů.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

22. 12. 2023

Ovládání

  • Myš = směr vaší zbraně
  • Levý a pravý klik = použití dovedností

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama