Logo CrazyGames.cz

Stabfish 2

Hodnocení:
8,4
(63 450 hlasů)
Vývojář:
Zytech AI
Uvolněno:
září 2021
Naposledy aktualizováno:
březen 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Stabfish 2 je pokračováním Stabfish.io, arénové .io bojové hry se žraloky. Bojujte s jinými žraloky v online aréně a nabodněte jich, kolik můžete. Tento druhý díl obsahuje nové žraloky, schopnosti, kořist a mnoho dalšího.

Vlastnosti

Vyberte si svého žraloka

Existují tři evoluce žraloků. Vyvíjíte se pokaždé, když zemřete. První 3 typy jsou Blue Shark, Great White Shark a Megaladon. Každý z těchto 3 typů je možné upgradovat. Upgradovaní žraloci mají lepší schopnosti. Můžete je odemknout dosažením milníkových úspěchů.

Bitva v aréně

Stabfish 2 je o rychlé bitvě. Nepřítel by vás mohl nabodnout za méně než sekundu. Pohybujte se rychle pomocí své podpory a pokuste se chytit větší rybu rychlými pohyby. Když nabodnete nepřátelského žraloka, přilepí se na váš kel, dokud nezaplavete do zdi. Tím je odstraníte a rozlijete jídlo pro vaše doplnění.

Získejte kořist a vyrábějte nové vybavení

Stabfish 2 má nový systém plenění a výroby. Kořist jde do vašeho inventárního vaku jako materiály, plány nebo dekorace. Materiály můžete použít k výrobě předmětů nalezených v plánech, které mají různé úrovně vzácnosti.

Vytvořte tým žraloků

Vytvořte tým a soutěžte o hodinovou akci „Armaggedon“. Každou hodinu máte šanci dostat se na vrchol žebříčku hráčů. Můžete vytvořit tým nebo se k němu připojit kdykoli, pro jakoukoli hru.

Více podobných her

Existuje mnoho dalších nových a oblíbených .io her. Podobná hra jako Stabfish 2 je Hungry Shark Arena od Ubisoftu. Podívejte se na další skvělé hry se žraloky.

Datum vydání

Září 2021

Vývojář

Zytech AI vyvinul Stabfish2.io-Multiplayer.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Ovládání

  • Myš = směr vaší zbraně
  • Levý a pravý klik = použití dovedností
Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama