Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mine Blocks

Hodnocení:
9,1
(171 419 hlasů)
Vývojář:
Zanzlanz
Uvolněno:
prosinec 2021
Naposledy aktualizováno:
leden 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)

Mine Blocks je 2D fanouškovská hra Minecraftu, která byla původně vydaná ve formátu Flash. Nyní můžete hrát tuto hru znovu, protože byla přepracována do formátu HTML5 a pravidelně se aktualizuje týmem vývojářů. Prozkoumejte, tvůrte a vytvořte si svůj vlastní svět plný představ ve hře s otevřeným herním prostorem!

Jak hrát

Mine Blocks má mnoho vlastností společných s Minecraftem, včetně chladného pixelového vizuálního stylu. Ale hra také přidává zcela nové nápady. V Mine Blocks jsou k dispozici dva hlavní herní režimy: přežití a kreativní režim. Nedávno byla přidána záložka "minihry" s novými herními režimy.

Přežití

Sbírejte různé materiály, abyste mohli vytvářet útočiště, zbraně a zajištění potravy. Materiály se mohou kombinovat s jinými materiály a vytvářet tak nové předměty. Například při použití dřeva a kamene můžete vytvořit dřevěnou sekeru. Pro více informací se podívejte na recepty na výrobu na oficiální wiki. Pro přežití je nezbytné mít útočiště a zbraně k boji proti nepřátelským potvorám, jako jsou plíživci, pavouci a zombie.

Kreativní režim

Kreativní režim je sandbox, kde jste svobodní, můžete se volně pohybovat a mít neomezené zdroje. Nemusíte se starat o zdraví ani o umírání a můžete létat po mapě dvojitým klepnutím na klávesu 'W' nebo 'Space' a umisťovat bloky, předměty a potvory kamkoli chcete. V tomto režimu můžete využít svou představivost a stavět epické stavby, města, světy a všechno, co vás napadne.

Zapojte se do sběračky pokladů!

Po aktualizaci 1.31 se můžete připojit k přátelům ve vícehráčovém režimu a dokončit sběračku pokladů, abyste našli všechny 10 předmětů do 8 minut, dříve než je najde někdo další!

Více her podobných této

Na našem webu si můžete prohlédnout další hry jako je Sandbox a Minecraft. Mezi podobné tituly patří například Paper Minecraft, což je další 2D hra založená na Minecraftu. Jsou také oblíbené tituly s akčním zaměřením, jako je Voxiom a WorldZ.

Funkce

  • Přežití a kreativní režim
  • Online hraní ve sběračce pokladů!
  • Ukládejte své úrovně a tvorby
  • Neomezené možnosti pro tvorbu a design
  • Jednoduché ovládání podobné původní hře Minecraft

Platforma

Mine Blocks byla původně ve formátu Flash. Verze pro HTML5 je k dispozici od roku 2021 a lze ji hrát bez instalace jakýchkoli zásuvných modulů!

Vývojář

Hru Mine Blocks vytvořil nezávislý vývojář her a hudby Zanzlanz. Tato malá společnost vytvořila několik fantastických titulů, jako je Snowman Slide, Deseeder a populární pokračování, Mine Blocks 2 a Mine Blocks 3.

Naposledy aktualizováno

04. 1. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama