Logo CrazyGames.cz

Mahjong Classic

30 624
hodnocení
8,1

Mahjong Classic je bezplatná mahjong hra s tradičními pravidly a dlaždicemi. Tato klasická a ikonická hra otestuje vaši logiku a paměť. Neexistují žádná časová ani jiná omezení, můžete si sednout a užít si relaxační hru mahjong online vaším vlastním tempem.

Jak hrát Mahjong Classic

Skupiny dlaždic

Mahjong je náročná logická hra se 144 dlaždicemi rozdělenými primárně do tří barev. Primární typy jsou:

  • Tečky - obsahující kruhy
  • Bambus - obsahující linky
  • Znaky - obsahující čínské znaky

V této verzi Mahjong Classic si také všimnete směsi dlaždic cti a bonusových dlaždic, jako jsou květinové dlaždice a dračí dlaždice.

Mnoho dlaždic vypadá podobně, ale mají drobné vizuální rozdíly. Musíte udržovat svou mysl bystrou a soustředěnou na rozpoznávání jemných rozdílů, abyste našli identické kousky, které se shodují.

Shodné dlaždice

Mahjong je ošemetný, a to díky nemožnosti přesouvat dlaždice s blokovanými oběma stranami. To znamená, že můžete spojit pouze dlaždice mahjong s alespoň jednou z jejich levé nebo pravé strany. Pomáhá začít od vrcholu hromady a postupovat dolů.

Použití nápověd

Pokud se zaseknete, Mahjong Classic nabízí nekonečné rady a můžete hru kdykoli znovu spustit a začít znova. Jedná se o osvěžující změnu oproti mahjongovým hrám, které přidávají časové limity a neobsahují žádné nápovědy. V této logické hře si opravdu můžete udělat čas na přemýšlení o svých pohybech.

Více podobných her

Mahjong Classic je nejlepší volbou, pokud chcete hrát originální hru typu solitaire mahjong. V našem katalogu je však na výběr mnohem více titulů bezplatné hry mahjong. Kteroukoli z těchto her si můžete zdarma zahrát online přímo ve webovém prohlížeči. Mezi další oblíbené možnosti patří Mahjong Connect, Mahjong Age of Alchemy a Mahjong Dark Dimensions.

Vlastnosti

  • Směs vhodných a speciálních skupin dlaždic
  • Uvolněné tempo - žádné časové limity
  • Nekonečné nápovědy a možnost začít znovu vám pomohou
  • Čistý, ostrý obraz se skvělými zvukovými efekty

Datum vydání

Duben 2018

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní).

Často kladené dotazy

Funguje Mahjong Classic na mobilu?

Ano, Mahjong Classic můžete hrát na svém mobilním zařízení!

Jaká jsou pravidla Mahjong Classic?

Spojte stejné dlaždice a odstraňte je. Můžete přesunout libovolnou dlaždici, která nemá levou, pravou nebo obě strany zablokované jinými dlaždicemi.

Je Mahjong Classic dobrý pro začátečníky?

Ano. Pokud se chcete naučit hrát tradiční Mahjong solitaire, Mahjong Classic je skvělou volbou. Pokud uvíznete, existuje nekonečné množství nápověd.

Ovládání

Levý klik pro volbu dlaždice.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama