Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Duck Life 4

Hodnocení:
8,5
(39 538 hlasů)
Uvolněno:
říjen 2017
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Duck Life 4 je závodní hra s kachnami, která se odehrává po zákazu geneticky modifikovaných kachen. Od zákazu geneticky modifikovaných kachen uplynul rok a nyní je na vás, abyste porazili mistra světa. Vytrénujte svůj kachní tým a soutěžte na šesti nových lokalitách po celém světě.

Co je nového

Geneticky modifikované kachny jsou nyní zakázané, ale jeden závodník kraluje. Ohnivý kačer Frank. Je na vás, abyste ho porazili, až se dostanete do závěrečné fáze, která se odehrává v jámě odpovídající a ohnivé sopky.

Kačeří týmy

Ve hře Duck Life 4 je větší pocit postupu než v předchozích hrách. Nyní je k dispozici velký výběr kachen s různými barevnými livrejemi, které si můžete vybrat. Poté, co si vyberete první kachnu, můžete si v obchodě koupit další kachny a rozšířit tak svůj tým. Každou kachnu vybudujte s vlastními jedinečnými silnými stránkami a použijte je ve svůj prospěch.

Více svobody

Hlavní nabídka se tentokrát odehrává v malém farmářském městečku nazvaném Grassland, kde místní kachny nabízejí závody a tréninková cvičení. Splňujte výzvy od místních obyvatel a vysloužte si pozvánku na hlavní událost.

Nové etapy

Úrovně ve hře Duck Life 4 mají vlastní vizuální a hudební styl. Tréninkové úrovně obsahují také nové rozložení a výzvy oproti předchozím hrám Duck Life. Šest hlavních úrovní ve hře Duck Life 4 jsou:

  • Grassland
  • Bažina
  • Ledovec
  • Hory
  • Město
  • Sopka

Jak hrát

Základy

Hráč začíná tréninkem základních dovedností své kachny. Tyto dovednosti jsou běh, létání, šplhání a plavání. Hráč musí zdokonalovat tyto dovednosti, aby vyhrál závodní turnaje. Je důležité věnovat se jim nejprve. Jakmile je hráč připraven závodit, stačí se posadit a sledovat, jak si jeho kachna vede!

Postup

Trénink kachen je nezbytný pro získání herní měny, která umožňuje postup ve hře. Hráč sbírá mince během tréninku a může si za ně koupit kachní krmivo a zvýšit tak energetickou úroveň svých kachen. V hře Duck Life 4 je také kosmetický obchod, kde lze mince použít na nákup klobouků a vajec, která lze vylíhnout do dalších kachen pro tým hráče!

Další hry

Pokud máte rádi závodní kachny, existují další hry ze série Duck Life. Dalšími hrami, které si můžete zahrát, jsou Duck Life: Space a Duck Life: Battle. Podívejte se také na naše závodní hry pro podobné hry jako Duck Life.

Vývojář

Duck Life 4 vyvinula společnost Wix Games.

Platformy

Tato hra je k dispozici ve webovém prohlížeči, jako aplikace pro Android a jako aplikace pro iOS.
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama