Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Duck Life 3

Hodnocení:
9,1
(27 381 hlasů)
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Duck Life 3 je závodní hra s geneticky modifikovanými kachnami, které se vyvíjejí během vašeho postupu. Vyberte si jedno ze čtyř plemen a vyvíjejte svoje kachny při každém dokončení ligy. Stejně jako ve hře předchozí, trénink je nezbytný pro zvýšení úrovně a zlepšení vašich schopností.

Co je nového

Evoluce

Duck Life 3 přináší vylepšení oproti Duck Life 2 tím, že představuje čtyři základní druhy kachen s různými statistikami, které se vyvíjejí po dokončení ligy. Každá liga má zcela odlišný design a nový sortiment tréninkových zařízení.

Ligy

Existují tři ligy, které se všechny odehrávají na různých lokalitách oproti první hře. Každá liga se skládá z kvalifikace a finále. Závody amatérské ligy probíhají na farmě, kde byl pravděpodobně i objeven geneticky modifikovaných kachen.

Liga pro pokročilé se koná v Londýně, zatímco profesionální soutěži bude dominovat Velikonoční ostrov. Se zvyšujícím se postupem v ligách se tréninkové úrovně stávají náročnějšími.

Jak hrát

Základy

Při hraní Duck Life 3 začněte trénováním základních dovedností své kachny. Tyto dovednosti zahrnují běh, létání, šplhání a plavání. Je nezbytné trénovat tyto dovednosti před závodem, neboť jsou klíčovou součástí hry. Jakmile budete připraveni na závod, sedněte si a sledujte, jak si vaše kachna vede!

Pokrok

Trénink je také nezbytný pro získání měny, která je klíčem k postupu ve hře. Během tréninku sbírejte co nejvíce mincí a nakupujte krmivo pro kachny, abyste zvýšili jejich energetickou úroveň.

Další hry

Pokud si užíváte být závodníkem-na-kachnách, v sérii Duck Life najdete další hry. Dalšími hrami, které si můžete zahrát, jsou Duck Life 4 a Duck Life: Space. Pro další podobné hry jako Duck Life navštivte naše běžecké hry.

Vývojář

Duck Life 3 vytvořila společnost Wix Games.

Datum vydání

  • Původní datum vydání: Květen 2011
  • Aktualizace: Říjen 2017

Pokračování

Okamžitým pokračováním hry Duck Life 3 je úžasná hra Duck Life 4. Řada Duck Life dále zahrnuje také hru Duck Life Space, která byla vydána mnohem později než původní 4 díly hry Duck Life.
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama