Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Duck Life 2

Hodnocení:
9,1
(12 043 hlasů)
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Duck Life 2 je závodní hra s kachnami nabízející různé úrovně tréninku, které vám pomohou zlepšit vaše atletické schopnosti. Po dostatečném tréninku se zúčastníte „kachního čtyřboje“, ve kterém budete testovat své dovednosti v běhu, lezení, plavání a létání. To je prostě další den v životě kachny!

Jak hrát

Základy

V Duck Life 2 začnete trénovat základní schopnosti své kachny: běhání, létání, lezení a plavání. Jestliže se přihlásíte do závodu před tím, než se potrénujete, prohrajete. Úspěšná kachna vždy vyhrává všechny závody a to je to, co musíte udělat, abyste odemkli další úroveň.

Úrovně

A když už je řeč o úrovních, jako kachní olympionik projedete pět zemí. Zde je pořadí, jak je budete objevovat:

  1. Skotsko
  2. Anglie
  3. Egypt
  4. Havaj
  5. Japonsko

Postup

Podstatou hry je rozvíjení dovedností vaší kachny. K tomu potřebujete měnu.

V Duck Life 2 si mince vyděláte tím, že je najdete během tréninku a vyhráváte závody. Tyto zlaté mince můžete použít k nákupu kachního krmiva, které zvyšuje vaši energii - klíčový faktor pro vítězství v závodech. Mince se také hodí na vylepšení maximální úrovně vaší kachny, když ji posunete na maximum během tréninku. Po vyhraných závodech také odemknete nové klobouky a odstíny pleti.

Další hry

Pokud vás baví být kachním atletem, v sérii Duck Life najdete další hry. Další hry, které byste měli vyzkoušet, jsou Duck Life 3 a Duck Life 4. Podívejte se také na naše běžecké hry pro podobné hry jako Duck Life.

Vývojář

Wix Games

Původní datum vydání

Květen 2011

Aktualizace na HTML5

Říjen 2017
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama