Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Dinosaurs Merge Master

Hodnocení:
9,3
(36 881 hlasů)
Vývojář:
SUN.STUDIO
Uvolněno:
říjen 2022
Naposledy aktualizováno:
leden 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Dinosaurs Merge Master je nenáročná hra, ve které spojujete dinosaury a válečníky a budujete armádu. Jakmile spojíte své postavy, vyzkoušejte svou sílu na bitevním poli!

Vlastnosti

Sestavte prehistorickou armádu

Postavte své dinosaury a lidské bojovníky na bitevní pole a sledujte, jak si povedou proti nepřátelům. Zlaté mince získané v bitvě můžete utratit za nákup dalších jednotek.

Sloučení jako mistr

Sloučením vytvoříte nové silné postavy s větší útočnou silou a zdravím. Slučováním soustředíte veškerou svou sílu do jedné superjednotky. Cena nové figurky se s každým nákupem zvyšuje, takže slučování je časem náročnější.

Odemkněte nové dinosaury

Pokaždé, když spojíte dva nové dinosaury, odemknete silnějšího dinosaura. Totéž platí pro lidské bojovníky! Svou dosavadní sbírku si můžete prohlédnout kliknutím na ikonu karet.

Cestování do nových zemí

Brzy se vydáte na cestu k dobývání nových zemí a odemknete další exotické a bestiální dinosaury, kteří mají neukojitelnou chuť na kosti vašich nepřátel.

Další slučovací hry

Jakmile budete s Dinosaurs Merge Master plně spokojeni, podívejte se na Merge Army pro podobný herní zážitek. Cyberdino je také vynikající volbou pro hráče závislé na slučování! Pokud milujete tyto prehistorické bytosti, podívejte se na naše dinosauří hry pro více informací.

Datum vydání

Říjen 2022

Vývojář

SUN.STUDIO vytvořilo Dinosaurs Merge Master.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

17. 1. 2023

Ovládání

Chcete-li spojit postavy, přetáhněte levé tlačítko myši.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama