Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry s dinosaury

Dinosauři se po Zemi pohybovali přibližně 160 milionů let. Lidé zde zatím žijí pouze 2,5 milionu let. Není to šílené? Tato epická plazí zvířata inspirovala legendární postavy, jako je Godzilla a tolik oblíbený film Jurský park. Kdo ví, jací byli dinosauři ve skutečnosti? My si to můžeme jen představovat.

Typy dinosauřích her

Existuje mnoho her s těmito majestátními tvory. Běžné dinosauří hry se soustředí na ty nejdravější dinosaury.

V kategorii dinosaurů není nouze o hry na přežití a destrukci. Kromě toho zde ale najdete i simulace dinosaurů, lovecké hry, archeologické hry a bizarní plošinovky s kreslenými dinosaury. Existují i online hry s dinosaury, které umožňují hru více hráčů!

Hry s dinosaury se pohybují od násilných a destruktivních až po zábavné a neškodné hry s dinosaury pro děti, které si může zahrát každý hráč.

Doporučené dinosauří hry

Na CrazyGames si můžete vybrat z mnoha dinosauřích her. Nejlepší je prozkoumat nabídku a najít hru, která vás bude bavit.

Na adrese Dinosaurs Jurassic Survival World je cílem přežít ve světě dinosaurů. Máte k dispozici vylepšitelné zbraně a v každém kole musíte porazit určitý počet dinosaurů. V každé hře budete hrát proti známým dinosaurům, jako je tyranosaurus, velociraptor, triceratops a další. K dispozici je také online režim pro více hráčů, kde můžete hrát s ostatními spoluhráči a tyto zabijácké bestie zničit.

Ve hře Dinosaur Simulator 2: Dino City ovládáte dinosaura ve 3D světě. Předpokladem je jednoduše ovládat dinosaura, který řádí po celém městě. Rozbíjejte vše - budovy, objekty a vozidla. Na výběr je 6 map a je to skvělá zábava!

Typy crossover her

Hry s dinosaury se často kříží s jinými oblíbenými typy her. Destrukce a hry o přežití jsou častým tématem mnoha her s dinosaury. Existují také lehčí hry v retro stylu, jako plošinové hry.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry s dinosaury?

 1. Dino Defense
 2. Day D Tower Rush
 3. Dinosaurs Merge Master
 4. Dino's Farm Shop
 5. CyberDino: T-Rex vs Robots
 6. Sand King
 7. Idle Dino Farm Tycoon 3D
 8. Dino Domination
 9. Dino World: Merge & Fight
 10. Brontosaurus Jigsaw Puzzle

Jaké jsou nejlepší Hry s dinosaury pro mobilní telefony a tablety?

 1. Dinosaurs Merge Master
 2. Dinosaur Game
 3. Dino's Farm Shop
 4. Rhino Rush Stampede
 5. Idle Dino Farm Tycoon 3D

Co jsou Hry s dinosaury?

Dinosauří hra je jakákoli hra s dinosauří tématikou. Většina dinosauřích her se zaměřuje na masožravé dinosaury, jako je Spinosaurus a Tyrannosaurus. Existují dinosauří hry s destruktivními motivy a dinosauří hry pro děti s veselejšími a hravějšími tématy.


Zahrajte si nejlepší online Hry s dinosaury zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Dino Defense a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více