Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Burnin' Rubber 5 XS

Hodnocení:
8,8
(128 367 hlasů)
Vývojář:
XformGames
Uvolněno:
říjen 2020
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Burnin' Rubber 5 XS je vysokooktanová bojová závodní hra. Dostaňte se na první místo za každou cenu. Zda toho dosáhnete úpravou svého vozidla nebo eliminací soupeřů, je na vás. Na vašem pouti přes jednotlivé etapy budete mít možnost odemknout různá vozidla a ničivé zbraně.

Jak hrát

Zbraně

Zničte své soupeře a dosáhněte prvního místa. V Burnin' Rubber 5 si můžete vybrat z primárních a sekundárních zbraní. Mezi nimi se mohou skrývat například railguny, naváděcí rakety nebo smrtící bouncing miny. Použijte je a způsobte chaos.

Po cestě sbírejte munici, opravy a boosty, abyste měli stále zapasováno, protože na trati je spousta vylepšení. Nezahálíme a ničte soupeře bez ustání!

Odměny

Za každého soupeře, kterého vyřadíte, dostanete bonus 1 000 dolarů. Najděte kombinaci zbraní, která vám umožní způsobit co nejvíce vyřazení soupeřů a vydělávat si tak tyto peněžní bonusy!

Hra Burnin' Rubber 5 XS nabízí dvanáct závodních tratí, které se odemykají postupně po dokončení předchozích. S postupem ve hře získáte také nová vozidla. Auta jsou rychlejší a soupeři agresivnější.

Dosažení úspěchů

Co dělat, až dokončíte všechny závody? Na každé trati jsou čtyři úspěchy, které získáte pokud:

  • Dosáhnete prvního místa
  • Získáte bonus za eliminaci soupeře
  • Získáte záhadnou krabici
  • Dokončíte trať v prestižním čase

Tyto úspěchy vám přinesou peněžní odměny a také odměny ve formě nových vozidel. Přispějí také k celkovému počtu vašich úspěchů, které najdete v hlavním menu. Splňte všechny úspěchy a získejte speciální cenu!

Podobné hry

Závody se zbraněmi jsou vždy skvělou kombinací. Pokud máte rádi závodní hry s výbušnou atmosférou, vyzkoušejte také Death Chase nebo Smash Karts. Tyto hry nabízejí souboje vozidel v rozlehlých arénách pro více hráčů.

Datum vydání

Říjen 2020

Vývojář

Hru Burnin' Rubber 5 XS vyvinula společnost XformGames.

Platforma

Webový prohlížeč

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama