Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bloons Tower Defense 2

Hodnocení:
9,1
(19 754 hlasů)
Uvolněno:
prosinec 2020
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Bloons Tower Defense 2 je populární tower defense hra původně vydaná ve Flashi společností Ninja Kiwi. Strategicky rozmístěte obranné prvky, vylepšujte své jednotky a zabraňte průletu všech balónů.

Bloons Tower Defense 2

Výběr herního režimu

Bloons TD 2 můžete hrát v jednoduchém, středním nebo těžkém režimu. Chcete-li si užít zábavnou a rychlou hru, při které budete mít možnost hrát se všemi dostupnými zbraněmi, doporučujeme začít v režimu easy.

Zabraňte balónům v průletu

Cílem této hry je zabránit balónům, aby se dostaly k východu. Když balón úspěšně dosáhne konce, ztratíte bod života.

Nakupujte a vylepšujte své obranné prostředky

Začněte tím, že na cestu umístíte opičky se šipkami, aby praskly balónky, a pak začněte kolo. Čím dále se dostáváte, tím se zvyšuje intenzita jednotlivých vln. Přidávejte další obranné jednotky a vylepšujte ty stávající, abyste udrželi krok s objemem balónků. Nejlepším vylepšením je super opice. Střílí šipky neuvěřitelně rychle a lze ji vylepšit tak, aby střílela laserové paprsky!

Další podobné hry

Vyzkoušejte některé z dalších tower defense her k dispozici na CrazyGames. Endless Siege a Tower Swap jsou dva návykové tituly z tohoto žánru. Pokud hledáte nějakou retro webovou klasiku, můžete si také prohlédnout naši rozsáhlou obnovenou nabídku Flash her.

Platforma

Webový prohlížeč

Ovládání

Pro hraní této hry použijte myš.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama