Logo CrazyGames.cz
background

Arkádové hry

Zažijte zlatý věk arkádových her zdarma ve vašem webovém prohlížeči. Ať už jde o neředěné retro klasiky, hry z doby Flashe nebo inspirující moderní tituly, v naší kolekci najdete spousty super návykových arkádových her.

Populární značky

Klasické arkádové hry

Když přemýšlíte o arkádových hrách, může tato myšlenka vyvolat představu hracích automatů a jiných klasik z dob dávno minulých. Například Space Invaders, titul, který způsobil revoluci na trhu. také legendární Space Invaders pocházejí ze zlatého věku arkádových her z konce 70. a začátku 80. let.

Oživte nostalgické zvuky a obrazy této éry hraním klasiky Space Invaders nebo procházením naší nabídky Her s asteroidy a Pac-Man her. Tyto sekce obsahují původní verze her, ale také řadu moderních her s jedinečným nádechem původního originálu pro mladé i starší hráče.

Moderní arkádové hry

Mladšímu publiku se zlatý věk arkádových her může zdát jako dávná historie. V dnešní době je arkáda jednoduše žánrem hry s intuitivním ovládáním, rychlou hratelností a v čase rostoucí obtížností. Tomuto popisu dnes odpovídá spousta nových her, z nichž mnohé si můžete zahrát přímo ve webovém prohlížeči.

Fireboy and Watergirl 5 je vynikajícím příkladem hry, která obsahuje arkádovou mechaniku s moderním kooperativním řešením hádanek a skvělou hratelností. Velmi populární jsou také běhací hry, které zahrnují vyhýbání se překážkám při běhu přes různé úrovně.

Hudební hry byly vždy oblíbeným doplňkem moderní arkády. Friday Night Funkin' je arkádová hudební hra s virálním celosvětovým úspěchem. Estetická a originální hudba 90. let vám poskytne tento arkádový zážitek z pohodlí vašeho webového prohlížeče. Další hudební hra, ale mnohem divnější a trochu veselá je Blob Opera, experiment vytvořený pomocí strojového učení.

Retro hry

Na začátku 90. let došlo k oživení arkádových her vydáním hry Street Fighter 2. Brzy následovala řada populárních her s ikonickými soundtracky a návykovou hratelností, zejména v žánru bojů a závodů. Arkádové hry byly opět skvělé a všemi milované. Některé nezapomenutelné tituly z této doby zahrnují Tekken, Mortal Kombat a Ridge Racer.

Hry zpopularizované v 90. letech na konzolích jako NES a Sega Genesis také pasují do žánru arkádových her. Můžete prozkoumat Hry NES a klasiky Sega Genesis jako Road Rash a Sonic the Hedgehog právě u nás na CrazyGames.

I když to není technicky arkádové, tak ti, kteří rádi opět prožívají své mládí hraním klasik, budou nadšeni procházením naší sbírky obnovených Flash her, v současné době můžete hrát více než 300 titulů bez nutnosti instalace Flashe!

Ať už chcete navštívit jakoukoli éru arkád, CrazyGames vás svojí nabídkou jistě potěší. Většina našich her je ve formátu HTML5, multiplatformním formátu, který funguje v jakémkoli moderním webovém prohlížeči.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Arkádové hry?

 1. Crazy Roll 3D
 2. Teacher Simulator
 3. Glove Power
 4. Market Boss
 5. Stacky Bird
 6. Shovel 3D
 7. Layers Roll
 8. Getting Over It
 9. Idle Noob Lumberjack
 10. Papa's Pizzeria

Jaké jsou nejlepší Arkádové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Gold Digger FRVR
 2. Sweet Shop 3D
 3. Badland
 4. Text Twist
 5. Master Chess

Nejpodceňovanější Arkádové hry hry

 1. Geometry Dash Online
 2. Master Chess
 3. Learn To Fly
 4. Dinosaur Game
 5. Snakes and Ladders
 6. Lemonade Stand
 7. Burger Time
 8. Free Tetris
 9. Virtual Drum
 10. Elastic Man
 11. Brick Breaker
 12. Frogger
 13. Street Fighter 2
 14. 2048 Cupcakes
 15. Pinturillo 2
 16. Friday Night Funkin'
 17. Jetpack Joyride
 18. Jewel Academy
 19. Prince of Persia
 20. Super Smash Flash
 21. Checkers Online
 22. Tug the Table
 23. Love Calculator
 24. Tiny Fishing
 25. Bubble Shooter HD

Co jsou Arkádové hry?

Arkáda jako žánr obsahuje všechny renomované arkádové klasiky jako Pac-Man, Asteroids a Space Invaders. Také se ale vyvíjí, takže zahrnuje také moderní hry s estetikou a hratelností ovlivněnou klasickými arkádovými hrami. Na CrazyGames si můžete zahrát celou řadu arkádových her - a není k tomu potřeba žádný arkádový automat.


Shromáždili jsme 1397 nejlepších bezplatných online arkádové hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové arkádové hry jako a nejlepší arkádové hry jako Crazy Roll 3D, Teacher Simulator, a Glove Power.
Ukázat více