Arkádové hry

Zažijte zlatý věk arkádových her zdarma ve vašem webovém prohlížeči. Ať už jde o neředěné retro klasiky, hry z doby Flashe nebo inspirující moderní tituly, v naší kolekci najdete spousty super návykových arkádových her.

Klasické arkádové hry

Když přemýšlíte o arkádových hrách, může tato myšlenka vyvolat představu hracích automatů a jiných klasik z dob dávno minulých. Například Space Invaders, titul, který způsobil revoluci na trhu. také legendární Space Invaders pocházejí ze zlatého věku arkádových her z konce 70. a začátku 80. let.

Oživte nostalgické zvuky a obrazy této éry hraním klasiky Space Invaders nebo procházením naší nabídky Her s asteroidy a Pac-Man her. Tyto sekce obsahují původní verze her, ale také řadu moderních her s jedinečným nádechem původního originálu pro mladé i starší hráče.

Moderní arkádové hry

Mladšímu publiku se zlatý věk arkádových her může zdát jako dávná historie. V dnešní době je arkáda jednoduše žánrem hry s intuitivním ovládáním, rychlou hratelností a v čase rostoucí obtížností. Tomuto popisu dnes odpovídá spousta nových her, z nichž mnohé si můžete zahrát přímo ve webovém prohlížeči.

Fireboy and Watergirl 5 je vynikajícím příkladem hry, která obsahuje arkádovou mechaniku s moderním kooperativním řešením hádanek a skvělou hratelností. Velmi populární jsou také běhací hry, které zahrnují vyhýbání se překážkám při běhu přes různé úrovně.

Hudební hry byly vždy oblíbeným doplňkem moderní arkády. Friday Night Funkin' je arkádová hudební hra s virálním celosvětovým úspěchem. Estetická a originální hudba 90. let vám poskytne tento arkádový zážitek z pohodlí vašeho webového prohlížeče. Další hudební hra, ale mnohem divnější a trochu veselá je Blob Opera, experiment vytvořený pomocí strojového učení.

Retro hry

Na začátku 90. let došlo k oživení arkádových her vydáním hry Street Fighter 2. Brzy následovala řada populárních her s ikonickými soundtracky a návykovou hratelností, zejména v žánru bojů a závodů. Arkádové hry byly opět skvělé a všemi milované. Některé nezapomenutelné tituly z této doby zahrnují Tekken, Mortal Kombat a Ridge Racer.

Hry zpopularizované v 90. letech na konzolích jako NES a Sega Genesis také pasují do žánru arkádových her. Můžete prozkoumat Hry NES a klasiky Sega Genesis jako Road Rash a Sonic the Hedgehog právě u nás na CrazyGames.

I když to není technicky arkádové, tak ti, kteří rádi opět prožívají své mládí hraním klasik, budou nadšeni procházením naší sbírky obnovených Flash her, v současné době můžete hrát více než 300 titulů bez nutnosti instalace Flashe!

Ať už chcete navštívit jakoukoli éru arkád, CrazyGames vás svojí nabídkou jistě potěší. Většina našich her je ve formátu HTML5, multiplatformním formátu, který funguje v jakémkoli moderním webovém prohlížeči.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Arkádové hry?

 1. Crazy Roll 3D
 2. Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
 3. Idle Mining Empire
 4. Gold Digger FRVR
 5. Friday Night Funkin'
 6. Papa's Pizzeria
 7. 12 MiniBattles
 8. Fireboy and Watergirl 5: Elements
 9. Jet Rush
 10. Cat Simulator: Kitty Craft

Jaké jsou nejlepší Arkádové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Gold Digger FRVR
 2. Idle Mining Empire
 3. 99 Balls
 4. Google Feud
 5. 12 MiniBattles

Co jsou Arkádové hry?

Arkáda jako žánr obsahuje všechny renomované arkádové klasiky jako Pac-Man, Asteroids a Space Invaders. Také se ale vyvíjí, takže zahrnuje také moderní hry s estetikou a hratelností ovlivněnou klasickými arkádovými hrami. Na CrazyGames si můžete zahrát celou řadu arkádových her - a není k tomu potřeba žádný arkádový automat.


Shromáždili jsme 1110 nejlepších bezplatných online arkádové hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové arkádové hry jako Dr. Panda School a nejlepší arkádové hry jako Crazy Roll 3D, Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple, a Idle Mining Empire.
Ukázat více