Logo CrazyGames.cz

Stacky Bird

126 288
hodnocení
9,0
Developed by  Kooapps

Stacky Bird je arkádová hra, ve které skládáte vajíčka na sebe a vyhýbáte se překážkám. Pokládejte věže z vajec a uhánějte, abyste se vyhnuli havárii svého ptáčka. Postupujte barevnými úrovněmi, létejte do nových světů a užívejte si odměny!

Vlastnosti

Vydejte se na výpravu na hrad krále Spikyho

Král Spiky vám sebral ptáčka! Přidejte se k ptáku Stackymu a zachraňte jeho přítelkyni z hradu krále Spikyho. Naskládejte vejce vysoko na sebe a překonejte překážky, zatímco hranatý pták prolétá úrovní. Pokud získáte 3 dokonalá přistání, vstoupíte do režimu střílení!

Prozkoumejte nové země a sbírejte odměny

Zamávejte křídly a leťte do nových destinací. Užijte si různé bonusové úrovně a získejte další zlato a tajné postavy. Zlato můžete použít na vybavení své roztomilé ptačí budky pohovkou, televizí a dalšími věcmi.

Nakupujte nové kůže za své zlaťáky

Hra za ptáka je zábavná, ale můžete být také želvou, kuřetem, prasetem a mnoha dalšími zvířecími kamarády. Najděte si své oblíbené roztomilé zvířátko a vezměte ho na dobrodružnou výpravu.

Soutěžte a vraťte se na omezené akce

Připojte se k soutěžní scéně Stacky Bird a staňte se expertem na vajíčkové běsnění. K dispozici je denní, týdenní a celoroční žebříček. K dispozici jsou také omezené živé události, jako jsou minihry a speciální úrovně, které vám umožní odemknout exkluzivní a jedinečné postavy!

Datum vydání

Červen 2022

Vývojář

Stacky Bird vyvinula společnost Kooapps, tvůrce populární mobilní hry Stacky Bird. Snake.io.

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Ovládání

Podržte levé tlačítko myši pro položení vejce.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama