WarCall.io

93 282
hodnocení
8,8

WarCall.io je fantasy battle royale hra, ve které šampioni bojují ve velké aréně pro více hráčů a používají různé zbraně pro boj zblízka.

Vlastnosti

Bojujte v tvrdé konkurenční aréně

Bojujte proti ostatním hráčům o zlato a vylepšení, protože mapa se zmenšuje. Kliknutím na levé tlačítko myši zaútočíte a jeho podržením se můžete vrhnout a zaútočit na nepřátele z dálky.

Najděte vylepšení a zvyšte úroveň svého hrdiny

V aréně si dávejte pozor na truhly s kořistí. Najděte je a získejte zlato a další kořist. Některé z nich obsahují drahokamy a runy pro vylepšení vaší výbavy!

Staňte se silnějším a výkonnějším

S přibývajícími úrovněmi se vám odemyká nové vybavení, které dále zvyšuje vaši sílu. Budete moci zvýšit své zdraví, poškození, odolnost, rychlost a další vlastnosti, abyste se stali posledním šampionem na bojišti!

Nákup nových a jedinečných šampionů

Dáváte přednost tanku, magii nebo rychlé a vyhýbavé hře? Můžete si pořídit různé šampiony, kteří mají své vlastní výhody. Tyto možnosti se v průběhu času střídají, takže nikdy nevíte, co dostanete.

Další podobné hry

Projděte si naše .io hry a battle royale hry pro mnoho dalších vzrušujících bitev pro více hráčů! Mezi další oblíbené online časy patří 1v1 Battle, RoyaleDudes.io a Zombz Royale.

Datum vydání

Listopad 2020

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Night Steed Games, stejný vývojář, který vytvořil hru EvoWars.io a SeaDragons.io.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Návod

Ovládání

  • Levé tlačítko myši pro útok (podržením pro nabíjení)
  • Pravé tlačítko myši pro použití speciálního útoku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama