Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Tower Defense Clash

Hodnocení:
8,7
(34 131 hlasů)
Uvolněno:
srpen 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Tower Defense Clash je tower defense hra, ve které chráníte hrad před neustále se opakujícím útokem vetřelců. Umístěte své věže, vylepšujte je a udržujte hordu co nejdále od hradu. Postupujte skrze unikátní úrovně. Vše záleží na přemýšlení dopředu!

Jak hrát

Začněte svůj úkol

Začněte svou cestu jako mistr tower defense pověřený ochranou série hradů před blížícím se útokem. V této výpravě budete bojovat proti různým nepřátelům, budovat a vylepšovat robustní obranu a používat širokou škálu epických kouzel k setření útočících hord.

Připravte svou obranu

Spusťte první úroveň a vrhnete se do akce. Je zde časový odstup, kdy si můžete naplánovat strategii a budovat obranu před každou vlnou nepřátel. Každá obrana má jedinečnou schopnost, například dlouhý dostřel lučištnictví nebo široký dopad kamenů. Moudře zvažte, kam umístit každou věž.

Vylepšujte a používejte kouzla

Každý sražený nepřítel vám v reálném čase přináší zlato do vaší pokladny. Použijte toto zlato během bitvy k umístění dalších věží a vylepšení těch stávajících. Používejte svá kouzla na velké skupiny nepřátel, aby jste je zastavili na jejich stopě.

Postupujte do nedotčených krajů

Postupujte dále po cestě k vítězství do nových terénů a složitějších bitev. Jak se dostanete na pozdější úrovně, čekají na vás jedinečné obrany a spousta nových kouzel. Za každou dokončenou úroveň dostanete hodnocení hvězdičkami. Můžete si úrovně zopakovat, pokud chcete zlepšit své skóre!

Více her jako tato

Hry typu tower defense jsou nesmírně návykové a patří mezi nejlepší bezplatné hry, které si můžete zahrát na webu. Poté, co jste soutěžili dostatečně mnoho příšer v Tower Defense Clash, podívejte se na Tower Swap a původní Bloons Tower Defense 4.

Datum vydání

Březen 2023

Platforma

Webový prohlížeč (desktop i mobil)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama