Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Taming.io

Hodnocení:
8,7
(207 875 hlasů)
Vývojář:
LapaMauve
Uvolněno:
září 2022
Naposledy aktualizováno:
duben 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Taming-io is a hra o přežití .io with magical pets that fight by your side. Harvest resources and unlock upgrades as you age. Craft items, build a base, and battle other players and their pets to become the savviest survivors.

Jak hrát hru Taming.io

Vyrábějte a vylepšujte

Na začátku jste tu jen vy a vaše zvířátko. Měli byste rychle vytěžit dřevo ze stromů, abyste mohli začít stárnout a shromažďovat suroviny na stavbu struktur. Nezbytné jsou také zbraně. Pokaždé, když zestárnete, získáte výběr odměn, které zvýší vaše schopnosti přeživšího. Těmito odměnami může být cokoli od potravin až po obnovu zdraví, nástrojů a zbraní.

Neztrácejte čas a začněte. Začněte stavět svou pevnost a opevněte ji zdmi a věžemi. Jednou z nejdůležitějších budov, které pro svou základnu odemknete, je větrný mlýn. Tato stavba vám automaticky generuje zlato.

Zkroťte si domácí zvířata

Jedinečným úhlem pohledu hry Krocení jsou bitvy s domácími mazlíčky. Na začátku si můžete vybrat z nabídky domácích mazlíčků, ale také si můžete ochočit až tři divoká zvířata. Stačí se přiblížit k jakémukoli nezkrocenému zvířeti a uvidíte, co se stane!

Vytvořte si tým

Jelikož je Taming hra pro více hráčů .io, sdílí s vámi svět spousta dalších hráčů. Je dobré se s některými z nich spojit a vytvořit tým. Dělat to sám bude náročnější, protože budete čelit jiným týmům a hráčům na vyšší úrovni, kteří vás budou ovládat.

Další podobné hry

Taming.io se podobá dalším hrám pro více hráčů Io, například LOLBeans, závodní hře, ve které se musíte vyhýbat překážkám; Paper.io 2, hře o přežití, ve které rozšiřujete své území; Shell Shockers, hře FPS s vejci vyzbrojenými zbraněmi.

Funkce:

  • Bojujte v magických bitvách s ostatními hráči
  • Zkroťte divoká zvířata, aby bojovala za vás
  • Sbírejte různé suroviny
  • Budujte a opevňujte svou základnu
  • S přibývajícím věkem odemykejte další odměny

Datum vydání

Listopad 2020

Vývojář

LapaMauve vyvinul Taming.io.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

24. 4. 2023

Ovládání

  • WASD nebo ZQSD nebo šipky pro pohyb
  • Levé tlačítko myši pro útok

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama