Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Taming.io

Hodnocení:
8,7
(179 818 hlasů)
Vývojář:
LapaMauve
Uvolněno:
září 2022
Naposledy aktualizováno:
duben 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Taming.io je hra o přežití .io s magickými zvířaty, která bojují po vašem boku. Těžte suroviny a odemykejte vylepšení podle toho, jak stárnete. Vyrábějte předměty, budujte základnu a bojujte s ostatními hráči a jejich mazlíčky, abyste se stali nejzdatnějším přeživším.

Jak hrát Taming.io

Řemeslo a vylepšení

Na začátku jste jen vy a váš mazlíček. Měli byste rychle vytěžit dřevo ze stromů, abyste mohli začít stárnout a shromažďovat zdroje pro stavbu struktur. Nezbytné jsou také zbraně. Pokaždé, když zestárnete, získáte výběr odměn, které zvýší vaše schopnosti přeživšího. Těmito odměnami může být cokoli od potravin pro obnovu zdraví až po nástroje a zbraně.

Neztrácejte čas a začněte. Začněte stavět pevnost a opevněte ji zdmi a věžemi. Jednou z nejdůležitějších budov, které si pro svou základnu odemknete, je větrný mlýn. Tato stavba vám automaticky generuje zlato.

Zkrocená domácí zvířata

Jedinečným prvkem hry Taming jsou bitvy o domácí mazlíčky. Na začátku si můžete vybrat z nabídky domácích mazlíčků, ale můžete si ochočit až tři divoká zvířata. Stačí se přiblížit k jakémukoli nezkrocenému zvířeti a uvidíte, co se stane!

Vytvoření týmu

Protože je Taming hra pro více hráčů, sdílí s vámi svět .io spousta dalších hráčů. Je dobré se s některými z nich spřátelit a vytvořit tým. Dělat to sám bude náročnější, protože budete čelit jiným týmům a hráčům na vyšší úrovni, kteří vás budou ovládat.

Podobné hry

Taming.io se podobá jiným hrám o přežití, jako je např. MooMoo.io. Projděte si naše hry o přežití a podívejte se na další hry od tohoto vývojáře níže.

Vlastnosti

  • Bojujte v magických bitvách s ostatními hráči
  • Zkroťte divoká zvířata, aby za vás bojovala
  • Shromažďujte různé zdroje
  • Vybudujte a opevněte svou základnu
  • Odemykání dalších odměn s přibývajícím věkem

Datum vydání

Listopad 2020

Vývojář

LapaMauve vyvinula hru Taming.io. Tento vývojář vytvořil také další populární hry pro přežití .io, jako např. Starve.io a Limax.io.

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

24. 4. 2023

Ovládání

  • WASD nebo ZQSD nebo šipky pro pohyb
  • Levé tlačítko myši pro útok

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama