Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Snakes and Ladders

Hodnocení:
7,9
(37 144 hlasů)
Vývojář:
Code This Lab
Uvolněno:
leden 2019
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Snakes and Ladders je nenáročná online hra převzatá ze stejnojmenné anglické deskové hry, která ovlivnila americkou verzi Chutes and Ladders. Tuto oblíbenou klasickou deskovou hru můžete hrát zdarma pro jednoho hráče nebo lokálně s přáteli. Hoďte kostkami a probojujte se až na vrchol. Doufejme, že nepřistanete na hadovi!

Jak hrát Hady a žebříky

Hrát můžete až se šesti hráči; každý dostane na výběr barvu. Hoďte kostkou a posuňte svou figurku. Pokud padne šestka, máte další hod zdarma. Hady a žebříky můžete hrát až se 6 přáteli nebo soupeři s umělou inteligencí.

Lezte po žebřících - vyhýbejte se hadům

Po hrací ploše jsou rozesety různě dlouhé žebříky a hadi. Přistání na hadovi způsobí, že sklouznete po hrací ploše dolů, zatímco po žebřících, na jejichž úpatí přistáváte, můžete šplhat nahoru.

Žebříky a skluzavky

Součástí této hry je také hra Chutes and Ladders. Jedná se o stejnou hru, ale místo hadů jsou zde skluzavky. Jedná se o skvělou verzi hry vhodnou pro děti, která je v USA nejoblíbenější.

O hadech a žebřících

Hadi a žebříky je desková hra založená na náhodě, která obsahuje 100 políček. Hráči se musí dostat na vrchol a zároveň se vypořádat s následky každého hodu kostkou.

Historicky se hra používala k učení dětí základním morálním hodnotám. Žebříky představovaly ctnosti, zatímco hadi neřesti. Dnes ji lze považovat za metaforu životní cesty se všemi jejími vzestupy a pády.

Funkce:

  • Zábavná, optimistická hudba
  • Nejlepší hazardní hra
  • Hrajte až proti 6 přátelům nebo umělé inteligenci
  • Obsahuje také skluzavky a žebříky

Datum vydání

Březen 2018 a aktualizováno v lednu 2019

Vývojář

Snakes and Ladders vytvořila společnost Code This Lab.

Platformy

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Další podobné hry

Podívejte se na naše klasické deskové hry, kde najdete spoustu dalších oblíbených rodinných her. Mezi další oblíbené tituly patří Rummikub, Uno Online a legendární Dáma Online.

Ovládání

Pro hod kostkou použijte levé tlačítko myši.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama