Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Snakes and Ladders

Hodnocení:
8,1
(25 892 hlasů)
Uvolněno:
leden 2019
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Hrajte Snakes and Ladders online ve vašem webovém prohlížeči. Tuto velmi oblíbenou klasickou deskovou hru si můžete zdarma zahrát ve verzi pro jednoho hráče nebo lokálně s přáteli. Hoďte kostkami a vydejte se až na vrchol. Doufejme, že nepřistanete na hada!

Jak hrát

Hrajte až se 6 hráči

Vyberte si barvu, házejte kostkami a hýbejte figurkou. Pokud hodíte 6, získáte další hod zdarma. Můžete hrát Snakes and Ladders až se 6 přáteli nebo AI protivníky.

Stoupejte po žebřících - vyhýbejte se hadům

Po desce jsou roztroušeny žebříky a hadi různé délky. Přistání na hada způsobí, že sklouznete po desce, zatímco vy můžete vylézt po žebřících, na které přistanete.

Žlaby a žebříky

Tato hra také obsahuje žlaby a žebříky. Je to stejná hra, ale místo hadů jsou skluzy. Toto je skvělá verze pro děti a je nejoblíbenější verzí v USA.

O Snakes and Ladders

Snakes and Ladders je desková hra založená na náhodě, která obsahuje 100 herních polí. Hráči se musí dostat na vrchol, přičemž musí řešit důsledky každého hodu kostkou.

Historicky byla hra využívána k tomu, aby děti učila základním morálním hodnotám. Žebříky představovaly ctnosti, zatímco hadi neřesti. Hru jste mohli vidět jako metaforu životní cesty se všemi jejími vzestupy a pády.

Více podobných her

Podívejte se na naše klasické deskové hry pro spoustu dalších oblíbených her pro celou rodinu. Mezi další oblíbené tituly patří Ludo online, Uno online, a legendární Guess Who!

Vlastnosti

  • Zábavná, pozitivní hudba
  • Hra s využítím principu náhody
  • Hrajte až se 6 přáteli nebo AI
  • Obsahuje také žlaby a žebříky

Datum vydání

Březen 2018 a byla aktualizována v lednu 2019

Vývojář

Studio Code This Lab vyvořilo Snakes and Ladders.

Platformy

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Ovládání

Pro hod kostkou použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama