Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Snake

Hodnocení:
8,0
(1 365 hlasů)
Uvolněno:
červen 2019
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Hadí hra se vrací s novými úžasnými úrovněmi a hady. Klasická arkádová hra se vrací, ale tentokrát ji můžete hrát z vašeho mobilního prohlížeče místo staromódního mobilního telefonu Nokia 3310! Pokud si někdo pamatuje, jak tuto původní hru hrál, zamiluje se do této verze přímo ve vašem prohlížeči.

Herní mechanismy zůstávají stejné. Ovládáte hladového hada pomocí kláves se šipkami na klávesnici. Pohybujte hadem po hřišti a sbírejte ovoce, jak postupujete. Za každý kousek ovoce, který had sežere, délka hada se zvětší o jeden blok.

Snažte se vypěstovat obrovského hada a dosáhněte vysokého skóre, když sbíráte jídlo po mapě. K dispozici jsou různá jídla, jako jsou jablka, hrušky i malá zvířátka, jako například šneky. Zvířátka vám poskytnou bonusové body - myši dávají 60 bodů, zatímco jablka pouze 30.

V každé úrovni můžete sbírat hadí vajíčka, jakmile dosáhnete určitého skóre. Tato nová hadí vajíčka lze vylíhnout a uvnitř se objeví nový had, kterým můžete ovládat. Například druhý odemknutelný had je drak - jedná se o cool křížence hada a draka. Celkem si můžete zahrát za 8 různých hadů a stále přibývá dalších.

Kromě různých hadů jsou také k dispozici tři herní rychlosti. První rychlost je extrémně pomalá - hada je snadné ovládat. Naopak třetí rychlost je extrémně rychlá - vyžaduje se rychlý reflex a reakce pro efektivní ovládání hada.

Grafika této hry může být retro, ale stále je lepší než ve starších verzích pro mobilní telefony. Ale to, co dělá tuto skvělou hadí hru, je herní mechanismus. Je jednoduchý, ale silně návykový a zábavný. Proč tedy dnes nezahrajete tuto klasickou arkádovou hru a nezjistíte, jaké vysoké skóre můžete dosáhnout?

Datum vydání

Červen 2019

Vývojář

Hra Snake byla vyvinuta společností Nokia.

Funkce

  • Oficiální původní verze Nokia
  • K dispozici režim celé obrazovky
  • K dispozici jsou 3 rychlosti hada

Platforma

Webový prohlížeč (desktop i mobil)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama