Logo CrazyGames.cz

sandspiel

18 731
hodnocení
9,2

Sandspiel je kreativní hra, ve které vytváříte jedinečné prostředí z prvků, které na sebe vzájemně reagují. Využijte svou představivost a zjistěte, jaké fascinující reakce můžete v této zábavné pixelové hře vytvořit!

Vlastnosti

Sledujte reakci prvků

Vytvářejte jedinečná prostředí s 20 různými prvky. Můžete sázet semena a zalévat je, zapalovat a hasit ohně, měnit lávu v kámen a vytvářet nádherná umělecká díla.

Experimentujte s různými nástroji

K dispozici máte 20 prvků, ale můžete také nastavit velikost štětce a jemně tak regulovat jejich množství. K dispozici je také tlačítko pro vrácení akce, které vás vrátí zpět do různých bodů procesu, a tlačítko pauzy pro zastavení času.

Sandspiel je vaše plátno

Použijte pevná tělesa k vytvoření vizuálně uspokojivých řetězových reakcí pomocí řízení a zadržování proudů plynů a kapalin. Použijte hru jako plátno k malování dynamických uměleckých děl, která reagují, když nejsou zastavena.

Prozkoumejte interaktivní umělecká díla

Můžete vytvářet umělecká díla a sdílet je s komunitou stisknutím tlačítka upload. Klepnutím na tlačítko procházet si můžete prohlédnout díla vytvořená ostatními uživateli, která pak můžete ozdobit svou vlastní kreativitou nebo je použít jako inspiraci.

Datum vydání

Prosinec 2018

Vývojář

Tuto hru vytvořil Max Bittker. Jeho portfolio si můžete prohlédnout na jeho webové stránce. Další hru od stejného vývojáře s vodní tématikou si můžete prohlédnout na adrese orb.farm.

Platformy

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání

Stiskněte levé tlačítko myši.

Licence

Licence MIT

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama