Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Ragdoll Throw Challenge

Hodnocení:
8,5
(20 171 hlasů)
Vývojář:
PeachHouse
Uvolněno:
květen 2024
Naposledy aktualizováno:
červen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Ragdoll Throw Challenge je fyzikálně založená nenáročná hra, ve které ovládáte kymácející se postavičku, pomáháte jí uchopit zbraně a vrháte je po nepřátelích, abyste dosáhli dokonalého chaosu a zábavy! Hratelnost je jednoduchá, ale pohyby mohou být složité a obtížné na zvládnutí.

Jak hrát Ragdoll Throw Challenge

Na začátku hry si můžete vybrat z několika výzev, které se od sebe navzájem dost liší, ale mají společné pojítko - jednoduché fyzické pohyby s velkými následky. Vybrat si můžete z různých herních postupů:

Luk a šíp

Váš ragdoll stojí na římse s lukem a šípem. Otáčejte rukama ve směru nebo proti směru hodinových ručiček, zamiřte, vystřelte a zamiřte. Ne vždy se vám podaří, aby soupeř po zásahu spadl z herní obrazovky. V závislosti na intenzitě zásahu můžete potřebovat několik šípů. Každý úkol je těžší díky hadrům na různých místech herní obrazovky.

Dynamit

Tato výzva může být složitější. Úkolem vašeho ragdolla je popadnout dynamit a hodit ho směrem k soupeři. Házíte ho příliš daleko, příliš blízko, přes okraj? Musíte najít dokonalou rovnováhu mezi otáčením rukou, uchopením předmětu a puštěním, abyste se dostali k dalšímu úkolu. To se snadněji řekne, než udělá.

Jednoduchý šíp

Na začátku hry klikněte na tlačítko Play a budete vybaveni jednoduchou šipkou. Tato výzva vás naučí základům této hry. Šipka a pohyby velmi kopírují výzvu Dynamit.

Basketbal

Vaším cílem je smečovat míč do obroučky. Kolik síly je potřeba ke střelbě a jak daleko byste měli být, než míč pustíte? V této výzvě je tréninkem dosaženo dokonalosti.

Dělo

Podrž, pusť a vystřel! Vystřelíte svého ragdolla z děla a dostanete ho bezpečně na plošinu. Nebojte se s ním narazit do jiných plošin, abyste ztratili trochu síly a získali trochu směru - to vše v zájmu fyziky!

Datum vydání

  • Srpen 2019 (Android)
  • Květen 2021 (iOS)
  • Květen 2024 (WebGL)

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní a mobilní)
  • Android
  • iOS

Další podobné hry

Prozkoumejte naši nabídku příležitostných her, kde najdete další možnosti zábavy. Vyzkoušejte hry jako Dumb Ways to Die, kde chráníte postavy před někdy až absurdními překážkami; Agario, io hru, kde pomáháte své jednobuněčné postavě zvětšit se, pokud se o ni staráte; nebo Pou, kde se staráte o digitálního domácího mazlíčka.

Naposledy aktualizováno

04. 6. 2024

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama