Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

New Year Makeup Trends

Hodnocení:
9,0
(30 529 hlasů)
Vývojář:
Gamerina
Uvolněno:
leden 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

New Year Makeup Trends je bezplatná módní hra, kde pomáháte Ellie, Olivii a Kiki najít dokonalý vzhled pro nový rok! Smíchejte a zkombinujte účesy, šaty, odstíny make-upu a mnoho dalšího, abyste vypadali ohromně na oslavě konce roku!

Jak hrát

Ukažte své stylingové schopnosti

Po krátkém rozhovoru s dívkami je čas se připravit na den D! Tyto dívky se spoléhají na vaše dovednosti jako profesionální stylistky, aby vypadaly fantasticky na párty. Jaké oslňující styly si vyberete, aby zanechaly dojem?

Vyberte ze škály stylů

Stylování dívek jedna po druhé, vyberte z různých stylů make-upu a oblečení, abyste vytvořili dokonalý vzhled. Můžete vybírat z odstínů očních stínů, nanést oční stíny a řasy, zkoušet úžasné šaty a mnoho dalšího.

Obdivujte jedinečné vzhledy

Až dokončíte vzhled první postavy, pokračujte na další. Každá postava má svou jedinečnou sadu oblečení a stylů, takže se vaše kreativita na každou osobu obnoví.

Vyfoťte si selfie

Stylizovali jste všechny tři dívky na velkou párty? Vydejte se do fotografické místnosti, udělejte pár stylových fotek a sdílejte je na sociálních sítích, aby všichni viděli, že vy i vaše domácí kamarádky jste připraveny na skvělou novoroční párty!

Podobné hry

Bavíte se u hraní New Year Makeup Trends? CrazyGames nabízí stovky dalších zábavných módních her zdarma. Mezi další oblíbené volby patří Fashion Challenge: Catwalk Run a Boyfriend Fashion Trends. Podívejte se na ně příště!

Datum vydání

Leden 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama