Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Magic Towers Solitaire

Hodnocení:
8,5
(5 261 hlasů)
Vývojář:
Solitaire Paradise
Uvolněno:
červen 2020
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Magic Towers Solitaire je zdarma solitérní hra s prostředověkou tematikou. Přesuňte všechny karty ze tří vrcholů zpět do balíčku. Odstraňte všechny karty a přejděte do dalšího kola!

Jak hrát

Odstraňte karty z hracího plánu

Magic Towers Solitaire je jedinečná solitérní hra, také známá jako Three Towers Solitaire a Tri-Peaks Solitaire. Váš cíl je přesunout všechny karty ze tří vrcholů zpět do balíčku a dokončit co nejvíce kol. Hra končí, když nemáte žádný tah k dispozici.

Umístěte karty v pořadí

Přesuňte další kartu z posloupnosti do balíčku vzestupně nebo sestupně. Karta může být libovolné barvy, pokud je to další karta v posloupnosti, například 4-5-6 nebo 6-5-4. Můžete se pohybovat nahoru a dolů v posloupnosti, například 4-5-6-5-6-5-4.

Pokud žádná z dostupných karet nesplňuje tyto podmínky, můžete si vzít další kartu z promíchaného balíčku otočených karet. Máte také k dispozici divokou kartu, kterou můžete použít kdykoli.

Podobné hry

Na CrazyGames najdete mnoho dalších solitérních her zdarma, které si můžete zahrát. Pokud hledáte doporučení, vyzkoušejte Classic Solitaire. Pro další populární karetní hru se podívejte na Uno Online.

Vývojář

Hra Magic Towers Solitaire je vytvořena společností Solitaire Paradise.

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní zařízení)
  • Android
  • iOS

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama