Hero Wars

498
hodnocení
8,7

Hero Wars je fantasy hra s prvky RPG, kterou si můžete zahrát na počítači i na mobilu. Bojujte proti arcidémonovi a jeho zlé armádě pomocí desítek hrdinů. Odemykejte dovednosti, získávejte předměty a posilujte svého hrdinu, abyste ovládli hru!

Vlastnosti

Vydejte se za dobrodružstvím

Bojujte s vlnami nepřátel v nečinných dobrodružných bitvách, abyste získali XP a zvýšili úroveň svého hrdiny! Každé epické dobrodružství obsahuje řadu náročných protivníků a závěrečného bosse.

Odemykejte a vylepšujte své hrdiny

Ve hře Hero Wars můžete odemknout a vylepšovat desítky hrdinů. Každý hrdina má statistiky, které do vaší sbírky hrdinů přinášejí něco jedinečného. Hrdinové pokrývají sedm rolí: Tank, Bojovník, Střelec, Podpora, Kontrola, Mág a Léčitel.

Dokončete hádanky a získejte kořist

Truhly s kořistí najdete v každém dobrodružství Hero Wars. K dispozici jsou také bonusové úrovně, ve kterých řešíte interaktivní hádanky, abyste získali kořist.

Trénujte a bojujte v bitvách PvP

Trénujte svého hrdinu a sdílejte dovednosti s armádními cechy pro více hráčů. K dispozici je dokonce i aréna PvP, kde můžete bojovat proti nepřátelům i přátelům! Sestavte si dokonalou posádku hrdinů a vytvořte si věčný odkaz ještě dnes ve hře Hero Wars.

Další podobné hry

Projděte si naše RPG a hrdinské hry pro zábavnější dobrodružství a nenáročné RPG hry. Podívejte se na Heroes of Myths, Googame Empire a War Lands pro podobnou hratelnost a nekonečné bitvy!

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Nexters Global.

Platforma

Webový prohlížeč

Návod

Ovládání

Myš a klávesnice

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama