Logo CrazyGames.cz
16 845
hodnocení
9,0
Vyvinul  YYZ

Havendock je simulační hra o přežití na moři. Sbírejte zdroje a vybudujte prosperující oceánskou komunitu vyhledávanou námořníky. Vyhledávejte nové zboží a materiály, abyste vylepšili svou osadu a udrželi spokojenost obyvatelstva.

Začněte něco speciálního

Sbírejte základní materiály a potraviny klikáním na ně, když proplouvají kolem. Odtud můžete rozšiřovat své oceánské území a stavět vše, co potřebujete k založení malé komunity, od farem po vodní pumpy a vařiče.

Vybudování prosperující mořské komunity

Postavte domy pro nově příchozí cestovatele. Pověřte členy komunity různými úkoly, jako je vaření a čerpání vody, aby byli soběstační. Obchodujte s námořními obchodníky, kteří projíždějí kolem vaší rostoucí utopie na moři.

Rozvíjejte svou námořní společnost

K pokroku v Havendocku jsou zapotřebí nové budovy a materiály. Výzkum je nezbytný pro zajištění základních potřeb vašich nových obyvatel. Jak budete postupovat, bude se výzkum vyvíjet k pokročilejším a luxusnějším předmětům, abyste maximalizovali blahobyt svého lidu a učinili z něj jedno z nejvyhledávanějších míst pro cestovatele široko daleko.

Hrajte online s přáteli

Zapojte se do her pro více hráčů a posuňte svou oceánskou komunitu na vyšší úroveň. Online hru si můžete zahrát kliknutím na "multiplayer" v levém dolním rohu. Automaticky se připojíte k existující hře nebo zahájíte novou, pokud žádná není k dispozici.

Vlastnosti

  • Vybudování námořní osady od nuly
  • Výzkum nových budov a technologií
  • Sledujte, jak vaše komunita roste a vyvíjí se
  • Vychutnejte si krásné a pohlcující 3D zobrazení

Datum vydání

Duben 2022

Vývojář

Společnost YYZ vyvinula společnost Havendock.

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

13. 1. 2023

Ovládání

  • WASD / šipky = pohyb
  • Levý klik = vybrat
  • Q = odvybrat

*Informace o klávesových zkratkách jsou ve uvedeny hře

Reklama
Steam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama