Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple

720 438
hodnocení
9,1

Fireboy and Watergirl 1 je první kooperativní plošinovka ze série Fireboy and Watergirl. V tomto dobrodružství prozkoumáte 32 úrovní lesního chrámu a ovládáte postavy Fireboy a Watergirl, které provádíte množstvím různých hádanek.

Jak hrát

Hrajte kooperativně

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple se nejlépe hraje kooperativně s jedním dalším hráčem. Vy a kamarád ovládáte obě postavy samostatně. Pomocí těchto postav musíte projít skrz řadu pastí a záludných situací, sbírat drahokamy a dostat se na konec úrovně.

Myslete kreativně

Obě postavy mají jedinečné výhody, které byste měli využít k procházení úrovní. Jak se dostanete dále přes více než 30 úrovní ve Fireboy and Watergirl, výzvy jsou stále obtížnější. Budete muset použít postavy společně, abyste se dostali dveřmi, výtahy a smrtícím zeleným bahnem.

Série Fireboy and Watergirl

Fireboy and Watergirl je populární platformová série s různými hádankami k vyřešení. Tato hra je první ze série. Zde je zbytek kolekce k hraní:

Více her pro 2 hráče

Chcete-li se svými přáteli hrát další tituly pro 2 hráče, prohlédněte si naše hry pro 2 hráče. Mezi oblíbené možnosti patří Stickman Supreme Duelist 2 a Basketball Stars.

Vlastnosti

  • Hrajte společně s kamarádem
  • Překonejte smrtící pasti a hádanky
  • Prozkoumejte lesní chrám
  • Porazte 32 náročných úrovní

Datum vydání

19. listopadu 2009, jako Flash hra. Byla aktualizována v květnu 2018 jako hra HTML5, kterou lze hrát na stolním i mobilním webovém prohlížeči.

Vývojář

Tuto hru vytvořil Oslo Albet.

Platforma

  • Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Návod

Ovládání

  • Použijte šipky pro pohyb fireboye
  • Použijte WASD pro ovládání watergirl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama