Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Draw Crash Race

Hodnocení:
9,2
(139 508 hlasů)
Vývojář:
Andrey Melnikov
Uvolněno:
červen 2023
Naposledy aktualizováno:
červenec 2023
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Klasifikace:

Draw Crash Race je nenáročná hra, ve které si nakreslíte vlastní vozidlo a závodíte s ním ve 3D. Využijte své kreslířské dovednosti k sestavení robustního a rychlého motoru, se kterým vyrazíte na trať. Závody jsou plné nejrůznějších překážek, kterým se musíte vyhnout.

Jak hrát

Nakreslete superauto

Využijte své kreslířské dovednosti a vytvořte robustní auto tím, že připojíte kola k pilotnímu sedadlu a přidáte cokoli navíc pro aerodynamiku! Neexistuje žádný správný způsob, jak auto postavit, ale mějte na paměti, že je poměrně křehké. Experimentujte s různými tvary, abyste zjistili, co funguje nejlépe.

Dosáhněte prvního místa

Soutěžte proti ostatním závodníkům a překonávejte tratě plné překážek. Zelené boostery vám dodají extra rychlost a pomohou vám dosáhnout cílové čáry. Ale ostnaté pasti a další smrtící překážky dokážou váš křehký motor roztrhat na kusy jedním úderem.

Vylepšte své schopnosti

Dejte se do přípravy na závody s vysokou rychlostí, ale buďte obezřetní! Váš drátěný automobil je poměrně křehký a snadno se rozpadá. Využijte zlato, které jste získali z předchozích závodů, pro vylepšení odolnosti, inkoustu a rychlosti. Čím více inkoustu máte, tím více dílů můžete přidat do svého závodního auta. Na každém odznaku vylepšení je viditelná vaše úroveň vylepšení.

Další podobné hry

Podívejte se na další naše kreslící hry a objevte další hry, které jsou podobné Draw Crash Race! Kreslení aut je podobný titul, ve kterém kreslíte auta a překonáváte překážky. Další oblíbenou kreslící hrou, kterou můžete zkusit, je Scribble.

Datum vydání

  • Říjen 2022 (Android)
  • Červen 2023 (WebGL)

Vývojář

Tuto hru vyvinul Andrey Melnikov.

Platformy

  • Webový prohlížeč (desktop i mobil)
  • Android

Naposledy aktualizováno

07. 7. 2023

Ovládání

  • W nebo šipka nahoru = vpřed
  • A/D nebo šipky doleva a doprava = pohyb doleva/doprava
  • Levé tlačítko myši = interakce s herním uživatelským rozhraním

Herní video

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama