Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bonk.io

Hodnocení:
8,9
(80 315 hlasů)
Uvolněno:
srpen 2016
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Bonk.io je online fyzikální hra .io, ve které soutěžíte s až osmi hráči. Cílem je porazit své soupeře tím, že je zatlačíte do smrtících objektů (nebo mimo mapu). Alternativně můžete sledovat, jak si to hráči dělají sami. Poslední přeživší hráč vyhrává.

Jak hrát Bonk.io

Základy

Rychlá možnost hry vám umožní hrát bonk.io přímo. Použijte šipky pro pohyb a klávesu X pro ztížení tlačení vašeho kruhu. Hlavním cílem je vytlačit své protivníky z mapy nebo jim způsobit dostatečnou destrukci, aby explodovali.

Použijte skoky k úderům na nepřátele a pohybujte se, podržte klávesu X pro získání váhy a přesouvání platform objektů. Jak budete hrát, zvyknete si na herní mechaniky. Každá úroveň nabízí jinou výzvu - musíte být ve střehu a rychle vyhodnocovat situaci.

Přizpůsobení

Přizpůsobte si svou postavu (kruh) jak chcete a bojujte s až třemi dalšími lidmi na jedné z stovek různých, hráčem přizpůsobených map. Můžete si také vytvořit vlastní mapy Bonk.io pomocí editoru úrovní.

Další hry podobné této

Naše fyzikální hry nabízejí široký výběr her, ve kterých je fyzika jádrem hratelnosti. Stickman Supreme Duelist 2 je populární hra v této kategorii. Pro další online bitvy jsou tu další oblíbené tituly, které stojí za to vyzkoušet, například Snake.io a Ev.io.

Funkce

  • Návykové a rychlé více hráčů zápasy
  • Různé herní režimy pro nové výzvy
  • Aktivní online komunita od roku 2016
  • Vytvořte si vlastní vlastní mapy, na kterých si mohou zahrát i ostatní!

Vývojář

Bonk.io vyvíjí Chaz, londýnský herní vývojář, který již dříve vytvořil hru Tiny Tanks.

Datum prvního vydání

Září 2016

Platforma

Webový prohlížeč (HTML5)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama