Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

BFFs K-Pop Fangirls

Hodnocení:
8,9
(21 780 hlasů)
Vývojář:
Gamerina
Uvolněno:
duben 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

BFFs K-pop Fangirls je nenáročná oblékací hra, ve které se můžete stát dokonalou fangirl a předvést své stylistické dovednosti! Můžete obléct čtyři báječné a módní ženy připravené zahájit večer plný K-popové zábavy. Můžete rozhodnout, co si obléknou, od hlavy až k patě, až po doplňky.

Jak hrát BFFs K-pop Fangirls

Hra začíná několika textovými zprávami mezi kamarádkami, které vám poskytnou kontext o tom, jaké jsou vaše postavy a kam mají dnes večer namířeno, abyste lépe pochopili, jak je obléknout.

"Konečně je po práci. Teď se proměníme v dokonalé K-pop fangirls!" Tohle je pro vás jako z pohádky.

To je v podstatě premisa hry. Musíte své postavy obléknout co nejvtipněji a nejzábavněji na večer ve městě a hlavně na focení, kde se budete moci skutečně vyfotit.

Přes den BFF zvládají své pracovní povinnosti, ale když přijde 18. hodina, promění se ve stylové fanynky, které si obléknou elegantní svetry, topy zářivých barev, čelenky, fedory, námořnické palazzo kalhoty, tenisky a podpatky na platformě - šatník má jen málo hranic.

Kombinujte různé oblečení, účesy a doplňky a vytvořte dokonalý vzhled těchto nejlepších kamarádek. Když oblékáte svou K-popovou postavu, musíte se ujistit, že jste dosáhli vrcholu módního barometru, než budete moci obléknout další postavu.

Vyfoťte K-pop BFFs

Jakmile obléknete všechny ženy do nejlepších šatů, jste připraveni na focení. Klikněte na tlačítko pro stažení v pravém dolním rohu, které funguje jako spoušť fotoaparátu. Řekněte sýr! Můžete pořídit libovolný počet fotografií všech BFFs dohromady nebo odděleně. Vyměňujte oblečení, aktualizujte vzhled a pořizujte další fotografie. Každou fotku si můžete stáhnout, uložit a vyměnit s přáteli.

Datum vydání

Duben 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Další podobné hry

Prohlédněte si další hry na oblékání v naší kategorii krása. Mohlo by se vám také líbit Pou nebo Good Doggo, digitální hry s domácími mazlíčky, nebo Love Tester, kde si můžete zahrát na Amora a vytvořit konečné milostné shody.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama