Betrayal.io

200 571
hodnocení
9,1

Betrayal.io je multiplayerová společenská dedukční hra podobná Among Us. Hrajete jako člen posádky nebo tajný sabotér zvaný „zrádce“. Zrádce musí sabotovat operace, zatímco členové posádky musí splnit všechny své povinnosti, aniž by byli zabiti.

Jak hrát Betrayal.io

Posádka

Členové posádky musí splnit všechny úkoly, aniž by byli zabiti. Máte-li tušení, kdo je zrádcem, můžete svolat schůzi a hlasovat, abyste je vyhodili.

Zrádci

Zradci mohou narušit aktivity a eliminovat členy posádky. Existují průduchy, které zradcům umožňují pohybovat se nezjištěně. Zabijte všechny členy posádky a vyhrajte hru jako zrádce.

Přihlaste se

Betrayal.io můžete hrát v online veřejných hrách nebo v soukromých pokojích s vašimi přáteli. Přihlášení k účtu vám umožní zachovat si vaše uživatelské jméno a postup ve hře. K dispozici je také rozsáhlé přizpůsobení postav pomocí oblečení, účesů nebo domácích mazlíčků!

Podobné hry

Dedukční a detektivní hry zaznamenaly v roce 2020 nárůst popularity. Among Us se rychle stalo populárním jménem. Prohlédněte si naše detektivní hry pro výběr online sociálních dedukcí a tajemství pro jednoho hráče. Murderer je podobný Betrayal, ale hra je ve 3D!

Datum vydání

Prosinec 2020

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost End Game Studios. Fishington.io je další skvělou online hrou od stejného vývojáře.

Platforma

Webový prohlížeč a mobilní aplikace

Návod

Ovládání

  • WASD nebo šipky pro pohyb
  • Mezerník nebo E pro interakci
  • M pro otevření mapy
  • Esc pro zavření otevřeného rozhraní
Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama