Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Awesome Tanks 2

Hodnocení:
9,0
(10 265 hlasů)
Uvolněno:
březen 2021
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Awesome Tanks 2 je tanková hra, ve které bojujete proti ostatním tankům v aréně ve 2D pohledu shora. Takticky manévrujte, abyste se schovávali a střílejte z kanónů, abyste zničili nepřátelské tanky! Tato rychlá akce je návyková.

Jak hrát

Zničte tanky

Hru začínáte s nulovým množstvím peněz a musíte postupovat pomocí ničení nepřátelských vozidel a sbírání mincí. Na konci každé úrovně obdržíte odměnu za nasbírané mince, které můžete použít na vylepšení výkonu a zbraní.

Vylepšete svůj arzenál

Můžete si užít vzrušení z ničení tanků pomocí kanónů, plamenometů, laserových paprsků, raket a dalších vylepšení zbraní.

Vylepšení výkonu, zejména pancíře, vám pomohou udržet váš tank chráněný před intenzivní palbou. Rychlost pohybu je také užitečná pro úhyb, zejména proti naváděným střelám!

Projděte si úrovně

Každá úroveň je o něco náročnější a odměny za vylepšení jsou vyšší. Je důležité pořizovat vylepšení, abyste dokázali porazit stále se zvyšující přítomnost vojenské síly a super-tanky s větším množstvím životů. Pokud je hra příliš obtížná, můžete upravit úroveň obtížnosti!

Získejte úspěchy

Hra Awesome Tanks 2 obsahuje skvělou statistiku, která zaznamenává počet zničených tanků a celkovou úroveň ničení, kterou jste dosáhli. Nezdržujte se a ukáže se, co jste dokázali. Vaše úspěchy budou také uvedeny ve statistikách.

Podobné hry

Baví vás hry s tanky se zobrazením shora dolů? Mrkněte na hru Tanko.io, která nabízí podobný zážitek, tentokrát se souboji online hráčů. Více podobných her s tanky najdete ve zběhu našich tankových her!

Funkce

  • Návyková a rychlá akce
  • Takticky navržené arénové bitvy
  • Vylepšete svůj tank pomocí široké škály vylepšení
  • Vydělávejte peníze a postupujte skrz 15 úrovní

Datum vydání

Červenec 2012

Vývojář

Hru Awesome Tanks 2 vyvinul Alexander Gette. Tuto verzi vytvořil Mad Buffer.

Platforma

Webový prohlížeč

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama