Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Air Hockey Cup

Hodnocení:
8,4
(6 725 hlasů)
Uvolněno:
duben 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Air Hockey Cup is an addictive sports title that plays like a classic table hockey game where your aim is key, and mastering your puck control can make or break your game.

Jak hrát Air Hockey Cup

Cílem hry je dostat puk do soupeřovy branky, ale abyste se tam dostali, musíte puk tak umístit, abyste mohli přihrávat, střílet a blokovat po jednom tahu. Na hřišti je 5 žetonů vašeho týmu a 5 žetonů týmu soupeře. Ty budete používat ke střelbě na puk. Každý tah má časový limit a pokud nejednáte rychle, přijdete o tah, pokud čas vyprší.

K pohybu puku musíte držet a táhnout levým tlačítkem myši, abyste našli správnou rovnováhu sil a zdokonalili své zamíření. Pokud není vaše míření přesné, stáhněte se zpět pro zrušení. Možná nebudete mít dost času na nalezení dokonalého úhlu, takže pokud váháte, můžete přijít o tah.

Hra se pohybuje poměrně jednoduše a jedná se o klasickou hru s držením a uvolněním levého tlačítka myši. Klíčem je správný čas a směr.

Držte, zaměřte se a střílejte, ale hlavně si užijte!

Tip

V Air Hockey Cup jde především o úhly, takže budete potřebovat trochu strategického ducha k nalezení perfektní střely. Ideálně bude jedna střela zamezit soupeřově střelebnímu úspěchu a zároveň puk přiblížit k brance vašeho týmu. Snažte se jedinou střelou přesunout více soupeřových žetonů.

Datum vydání

Duben 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Další podobné hry

Pokud jste si užili Air Hockey Cup, jistě oceníte náš rozsáhlý výběr sportovních her. Vylepšete své dovednosti oblíbenými hrami jako je Basket Random a Basketbros pro basketbalové zážitky, nebo se pusťte do klasik jako je Backyard Baseball. Připravte se hrát a předvést své dovednosti!

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama